Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ezvid 0.9.4.0

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: Ezvid Inc.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Data modyfikacji: 10.04.2013
Rozmiar: 0,75 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 183

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis ezvid 0.9.4.0

Jeżeli twoja praca wymaga tworzenia prezentacji multimedialnych oraz prostych materiałów wideo to powinieneś zwrócić uwagę na bezpłatny program Ezvid. Ten w prosty sposób pozwala tworzyć i edytować filmy oraz pokazy slajdów. Jest to świetna alternatywa dla popularnego Windows Movie Makera. Poza prostym interfejsem Ezvid może pochwalić się bogatym zasobem funkcji. Jak zapewnia producent, aplikacja pozwala na stworzenie dowolnej prezentacji czy filmu w ciągu zaledwie kilku minut. Po wrzuceniu pliku i odpowiedniej obróbce, wystarczy jeden klik, by skompresować materiał i przesłać go na przykład do serwisu YouTube. Ezvid obsługuje następujące formaty: JPG, PNG, GIF, AVI, WMV i MOV i jest kompatybilny z programami typu Fraps, HyperCam oraz CamStudio.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • Camtasia Studio

  Dostępny za darmo w wersji testowej program Camtasia Studio to perfekcyjne narzędzie do tworzenia prezentacji i pokazów.

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • Microsoft SilverLight 4

  Microsoft Silverlight to technologia internetowa, której celem jest wyświetlanie treści multimedialnych w przeglądarkach internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ezvid 0.9.4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie