Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Camtasia Studio 8

Kategoria: Tworzenie prezentacji
Producent: TechSmith Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Data modyfikacji: 22.11.2012
Rozmiar: 200 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4773

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Camtasia Studio 8

Camtasia Studio 8 to narzędzie, które powinno zainteresować szczególnie tych użytkowników zajmujących się tworzeniem prezentacji – na przykład na szkolenia, pokazy, itp. Aplikacja ta powstała po to, aby można było wykonywać takie pokazy w jak najlepszy sposób, dlatego też mamy tu takie funkcje jak nagrywanie obrazu z pulpitu komputera, edycja nagrania, dodawanie informacji tekstowych, itp. Niestety, nie ma wydania Camtasia Studio 8 za darmo, jednak prezentowana na tej stronie wersja pozwala na używanie go przez 30 dni, co pozwoli w pełni ocenić zalety aplikacji.

Trzeba przyznać, że jest ich sporo, o czym świadczy mnóstwo pozytywnych wypowiedzi użytkowników, jakie można znaleźć w Internecie. Bardzo wygodną opcją jest możliwość zapisania stworzonej prezentacji jako jeden z popularnych formatów wideo – na przykład AVI, WMV, SWF, a także rzadziej używane i wykorzystywane MOV oraz RM. Można także utrwalić efekty swojej pracy w Animated GIF oraz zapisać ją jako plik .exe.

Download Camtasia Studio 8 można polecić każdemu, kto lubi mieć duże pole do popisu, a nie lubi skomplikowanych interfejsów. Obsługa programu jest dość łatwa i nawet mimo braku polskiej wersji każdy powinien dać sobie z nim radę. Można zobaczyć jak wygląda ekran programu - pokazują to grafiki w galerii przy tym opisie.

Camtasia Studio 8 to dobre, przydatne w biurach i firmach narzędzie. Po zakończeniu okresu próbnego można nabyć pełną wersję aplikacji na stronie producenta. Nim jednak wyda się na nią pieniądze, warto przetestować, do czego właśnie służy zamieszczona na tej stronie wersja testowa.

Podobne Tworzenie prezentacji

 • ezvid

  Tworzysz prezentację lub krótkie materiały wideo? Jeśli tak to Ezvid może być niezastąpionym narzędziem. Prosta obsługa, szereg przydatnych opcji, a to wszystko zupełnie za darmo. Świetna alternatywa dla Windows Mowie Maker

 • Office Visio Professional

  Office Visio Professional 2010 jest aplikacją wchodzącą w skład pakietu Office 2010. Jej celem jest pomoc użytkownikowi w projektowaniu wszelkiego rodzaju diagramów, wykresów, planów i schematów.

 • HyperCam

  HyperCam 2.27 to aplikacja, która może przydać się dosłownie każdemu. Możemy z jej pomocą nagrywać to, co dzieje się na ekranie. Program pozwala na nagrywanie całego obrazu lub też tylko jego wybranej części.

 • Dia

  Dia 0.97 to narzędzie, które pozwoli każdemu użytkownikowi na łatwe tworzenie grafiki prezentacyjnej. Jest to aplikacja do pobrania za darmo, dzięki czemu stanowi alternatywę dla komercyjnych programów tego typu.

 • MouseShade 2

  MouseShade to narzędzie, które napewno przyda się każdemu twórcy prezentacji czy materiałów demonstracyjnych. Wączenie go spowoduje pojawienie się świetlistego okręgu wokół kursora myszy, przy jednoczesnym przyciemnieniu ekranu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Camtasia Studio 8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie