Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WavePad Sound Editor 5.07

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: NCH Swift Sound
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2010
Data modyfikacji: 17.01.2012
Rozmiar: 0,81 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 960

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WavePad Sound Editor 5.07

WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg. WavePad Sound Editor 5.07 jest za free udostępniany użytkownikom co wyróżnia go spośród innych programów tego typu.

Download WavePad pozwala przede wszystkim na tworzenie oraz edycję plików muzycznych, nagrań dokonanych przy użyciu mikrofonu oraz innych plików audio. Funkcje edytorskie programu pozwalają na dowolne wycinanie, kopiowanie, podmienianie czy wyciszanie wskazanych fragmentów pliku audio, a także dodanie różnych efektów, takich jak np. redukcja szumów, echo czy wreszcie wzmacnianie/wyciszanie. WavePad Sound Editor 5.07 nie jest po polsku, jednak użytkownicy nie znający języka angielskiego nie powinni już na starcie rezygnować przez to z możliwości tego programu. Brak WavePad Sound Editor 5.07 pl nie stanowi dużego problemu, gdyż czytelny interfejs i proste komendy sprawiają, że jego obsługa powinna być prosta nawet dla laika. Miejmy jednak nadzieję, że w przyszłości ukarze się spolszczenie WavePad Sound Editor 5.07 co może dodatkowo uatrakcyjnić ten edytor. WavePad Sound Editor 5.07 umożliwia również konwersję plików dźwiękowych na inne formaty, a także oferuje możliwość zgrywania utworów z płyt CD-Audio. Instrukcja działania WavePad Sound Editor 5.07 w tym przypadku jest bardzo prosta i sprowadza się do wybrania opcji zgrywania i wsadzenia płyty audio do napędu.

Program umożliwia również wypalanie płyt CD ze wskazanymi utworami muzycznymi, co dodatkowo rozszerza jego możliwości. WavePad Sound Editor 5.07 działa z Windows oraz Mac OS X. Nie ma natomiast wersji WavePad Sound Editor 5.07 pod Linux. Pobierz WavePad Sound Editor 5.07 i sprawdź jak działa ta aplikacja, która zupełnie za darmo pozwoli Ci zedytować dowolny plik muzyczny, zmieniając Twój komputer w proste narzędzie do edycji nagrań.

Podobne Tworzenie muzyki

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WavePad Sound Editor 5.07Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie