Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual DJ Home Free 7.3

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Atomix Productions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Data modyfikacji: 13.11.2012
Rozmiar: 40,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5960

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual DJ Home Free 7.3

Virtual DJ Home Free 7 to aplikacja, która z pewnością zainteresuje każdego, kto zawsze chciał poczuć się jak DJ. Jest to – zgodnie z nazwą – darmowe oprogramowanie, które pozwala na miksowanie przeróżnych utworów w jedną, ciągła muzykę. Możemy dodawać do nich mnóstwo sampli, efektów oraz przygotowywać materiał do konkursów karaoke. Zadbano tu o prosty interfejs, więc nie trzeba być znawcą tego typu programów, aby wykorzystywać go w pełni. Dlatego też, choć nie ma wydania Virtual DJ Home Free pl, nie potrzeba też znajomość angielskiego do tworzenia swoich miksów, remiksów i podkładów.

Download Virtual DJ w najnowszej wersji pozwoli na używanie Mulit-decku, czyli wirtualnych gramofonów – ich liczba może wynieść aż 99! Dodatkowo aplikacja współpracuje z innymi programami używającymi ReWire. Jeżeli ktoś zna poprzednie wydania programu, z pewnością doceni nowy silnik audio oraz nowe narzędzia – Advanced Master Tempo i Pure Scratch. Wszyscy natomiast docenią możliwość wizualizacji różnych kanałów dźwięku, szybki i łatwy dostęp do bazy dostępnej do eksperymentów muzyki oraz możliwość operowania na wielu plikach.

Dodatkowo, jeśli ktoś posiada urządzenia zewnętrzne, może je łatwo podłączyć do programu za pomocą dostępnego w każdej karcie graficznej wejście Line-In. Warto dodać, że jest to bezpłatna wersja komercyjnego programu. Jeśli komuś mało będzie możliwości oferowanych przez tą aplikację, może zakupić wersję Pro, ale – szczerze mówiąc – to, co otrzymujemy za darmo, doskonale powinno zaspokoić potrzeby każdego domorosłego DJ-a. Tak więc polecamy wypróbowanie Virtual DJ Home Free 7 – nie kosztuje to ani grosza!

Podobne Tworzenie muzyki

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual DJ Home Free 7.3

dodał: ~YEAH , 09.08.2012

To jest na prawdę super! Polecam każdemu, kto chciałby zostać DJ'em! :D

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie