Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual DJ 6

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Atomix Productions
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.03.2010
Rozmiar: 21 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3358

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Virtual DJ 6

Jeśli muzyka to Twoja pasja, powinien zainteresować Cię program Virtual DJ 6. To cieszące się uznaniem oprogramowanie do miksowania utworów w formacie mp3. Jest to idealny produkt zarówno dla ludzi zajmujących się DJ-owaniem amatorsko, jak i zawodowców. Pełna wersja Virtual DJ 6 nie jest za darmo, jednak możesz testować program przez 20 dni bez żadnych ograniczeń.

Download Virtual DJ 6 w wersji trial jest darmowy.  Pozwoli Ci on  na przetestowanie takich funkcji programu jak na przykład BeatLock Engine, odpowiadający za utrzymanie jednolitego tempa miksów. Oczywiście program posiada także wiele innych użytecznych funkcji, a ponieważ download Virtual DJ 6 jest za free, przekonaj się o tym samemu. Interfejs użytkownika jest dość intuicyjny, dzięki czemu dość łatwo opanować obsługę. Kontrola winylu pozwala wywoływać efekty „scratch”, bez czego prawdziwy DJ nie może się obejść.

Wersja demonstracyjna programu posiada takie samo możliwości jak Virtual DJ 6 full. Dlatego też  możesz przetestować każdą funkcję i opcję program. Choć nie istnieje wersja Virtual DJ 6 po polsku, wystarczy Ci podstawowa znajomość angielskiego do obsługi aplikacji. Pobierz Virtual DJ 6 i wypróbuj miksowania – możesz zapisywać efekty swojej pracy na płycie CD, a także wykorzystywać do emisji w sieci. A dodatkowo program pozwala na miksowanie również klipów wideo!

Jeśli chciałbyś mieć Virtual DJ 6 pl, pozostaje Ci tylko rozejrzeć się po sieci. To popularny program, być może ktoś zrobił więc spolszczenie Virtual DJ 6. Nadto możesz znaleźć w Intenecie skórki do programu – wpisz do wyszukiwarki „Virtual DJ 6 skins” lub „Virtual DJ 6 freeware”.  W tym drugim przypadku odnajdziesz też strony z darmowymi dodatkami do programu.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, uruchomisz bez problemu Virtual DJ 6 pod Windows 7. Nie będzie też problemów z używaniem Virtual DJ 6 na Vista I XP. Pomyślano także o posiadaczach „jabłuszka” – istnieje wersja Virtual DJ 6 pod Mac. Niestety, własnej wersji Virtual DJ 6 nie ma Linux.  Być może jednak zmieni się to niebawem, bowiem program jest cały czas uaktualniany i rozbudowywany.

Pobierz zatem Virtual DJ 6 i wypróbuj, jak sprawdzisz się w roli DJ-a. Na podjęcie decyzji o zakupie masz niemal trzy tygodnie.

Podobne Tworzenie muzyki

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual DJ 6

dodał: ~goßsc , 04.08.2012

bardzo dbry

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie