Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltraMixer 3.1.0

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: UltraMixer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.02.2011
Data modyfikacji: 19.04.2012
Rozmiar: 63 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 876

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UltraMixer 3.1.0

UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki. Ostrzegamy jednak, że nie ma wydania tej aplikacji po polsku, tak więc przyda się znajomość angielskiego do jej obsługi. Ten program do miksowania muzyki imituje stół didżejki, an którym znajdziemy mikser i dwa odtwarzacze. Możemy dzięki temu nakładać efekty na puszczaną muzykę, tworzyć płynne, naturalne przejścia między utworami, a także ustawiać jakość muzyki dzięki aż trzem equalizerom.

Ultra Mixer to aplikacja, która została wydana zarówno w wersji płatnej, jak i komercyjnych. Można więc pobrać wydanie UltraMixer Free i korzystać z niego w domowym zaciszu. Program pozwala ma miksowanie w czasie rzeczywistym plików muzycznych zapsianych w popularnych formatach. Mamy tu wsparcie dla .mp3, .wma, .aac, .ogg i .wav. Jeśli ktoś chce natomiast błysnąć na zewnątrz i zaprezentować swoje umiejętności didżejskie przed szerszym gronem, powinien nabyć wersję komercyjną programu. Została ona wydana w kilku wariantach – najtańszy kosztuje niecałe 30 Euro, najdroższy prawie 180.

Download Ultramixer 2.4.1 w wydaniu darmowym pozwoli każdemu na poczucie się DJ-em. Jeśli więc ktoś ma ochotę zobaczyć, jak mu pójdzie miksowanie muzyki na żywo, nic trudnego. Jedyne wymagania to oczywiście karta muzyczna w komputerze oraz pobrania pliku instalacyjnego. Ma on 44 MB, więc zajmie to kilka minut. Jako że jest to program darmowy, warto zaczekać. UltraMixer 2.4.1 jest wciąż rozwijany i z pewnością kolejne jego edycje przyniosą nowe funkcje oraz opcje. A i tak to, co już jest, starcza na dziesiątki godzin robienia miksów.

Podobne Tworzenie muzyki

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltraMixer 3.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie