Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Hot Mix MC 1.4

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Sentax Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.03.2011
Rozmiar: 5.7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis The Hot Mix MC 1.4

The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami. Jest to mikser, dzięki któremu możemy dodać efekty dźwiękowe do plików muzycznych, a także tworzyć listy odtwarzania i zarządzać plikami muzycznymi.

Co ważne, download The Hot Mix MC jest całkowicie darmowy. Nie oznacza to jednak, że aplikacja jest kiepska. Wspiera ona pliki w formacie .mp3, .wma i .ogg, czyli wszystkie najpopularniejsze formaty audio. Ten program do miksowania muzyki jest w stanie obsłużyć kilka kart dźwiękowych. Oferuje dedykowane wyjście muzyki na słuchawki, zapisanie play listy oraz  wygodną kontrolę nad każdą funkcją za pomocą skrótów klawiaturowych.

Można polecić ten program dosłownie każdemu. Zważywszy jednak na fakt, że nie ma wydania The Hot Mix MC 1.4 po polsku, przyda się znajomość angielskiego do jego obsługi. Sterownie jest dość proste, więc język ten wystarczy znać w stopniu podstawowym, aby korzystać z programu. Sam plik instalacyjny to zaledwie 5,8 MB, a więc jego ściągnięcie zajmie chwilę. Polecamy to zrobić, bowiem darmowy The Hot Mix MC 1.4 urozmaici każdą imprezę i pozwoli każdemu stać się na chwilę DJ-em.  Aplikacja ta jest wciąż rozwijana. Prezentowane na tej stronie wydanie jest jej najnowszą wersją. Można pobrać ją w każdej chwili, klikając na poniższy przycisk. Nie kosztuje to ani grosza.

Podobne Tworzenie muzyki

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Hot Mix MC 1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie