Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sound Forge Audio Studio 10

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.06.2010
Rozmiar: 138 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 429

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sound Forge Audio Studio 10

Sound Forge Audio Studio 10 to narzędzie przeznaczone do obróbki dźwięku. Jest to doskonałe narzędzie, które pozwoli zrobić z dźwiękiem dosłownie wszystko. Niestety, nie na wersji Sound Forge Studio za darmo, jednak mamy trial aplikacji. Pozwoli Ci on na przetestowanie tego programu.  Pobierz go, choć uprzedzamy, że download Sound Forge Studio może zająć dłuższy czas – isntalka ma ponad 130 MB.

Co oferuje aplikacja? Mamy tu możliwość edycji dźwięku i dodawanie takich efektów jak narastanie, zanikanie, redukcja szumu i wiele, wiele innych. Jeśli masz pełną wersję poprzedniej edycji, możesz wykonać upgrade Sound Forge. Informacje na ten temat znajdują się na stronie producenta. Jeżeli jest to jednak Twój pierwszy kontakt z aplikacją, ściągnij za free Sound Forge Audio Studio 10. Będziesz mógł przetestować między innymi takie rzeczy jak obsługa rozszerzeń VST, sterowników ASIO czy też możliwość skonfigurowania własnego interfejsu. Nie ma wersji Sound Forge Audio Studio po polsku. Jeśli jednak na Twoim dysku znajdzie się pełna wersja Sound Forge Audio Studio 10, możesz rozejrzeć się w sieci za spolszczeniem programu. Nadaje się on doskonale zarówno do  amatorskiej obróbki dźwięku, jak i też posłuży doskonale profesjonalistom. Zobaczysz to zresztą dzięki wersji testowej aplikacji. Nie daj się więc namawiać, tylko pobierz ją teraz z tej właśnie strony! Nie zapłacisz za to ani grosza.

Na zachętę dodamy, że możemy zapisywać pliki w formacie zgodnym z PSP, Iphonem czy iPadem. Oczywiście efekty swej pracy możesz zapisywać na twardym dysku czy płytach CD lub DVD.

Podobne Tworzenie muzyki

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sound Forge Audio Studio 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie