Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Sound Recorder 2010

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: CoolRecord Edit Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.09.2010
Rozmiar: 13.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 790

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Sound Recorder 2010

Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość. Można mieć tą aplikację całkiem za darmo, bowiem jest możliwy free download Sound Recorder z tej właśnie strony. Pobieranie nie potrwa długo, bowiem instalka ma zaledwie 14 MB.

Ponieważ nie ma edycji Free Sound Recorder pl, ważną informacją jest, że interfejs aplikacji jest dziecinnie prosty w obsłudze. Dlatego nawet bez znajomości języka obcego można spokojnie używać programu. Jeśli mimo to ktoś woli polskie napisy, można rozejrzeć się, czy nie powstało spolszczenie Free Sound Recorder. Wracając do spraw technicznych - przechwycony dźwięk można zapisać w fortmacie mp3, wma lub wav, co pozwala na jego swobodną, dalszą obróbkę. A na czym można jej dokonać? Download Free Sound Recorder to również ściągnięcie wersji trial program Cool Record Edit Pro – można więc od razu przetestować tą aplikację.

Wracając do Free Sound Recorder – bez problemu użyjemy go na wszystkich systemach z rodziny Windows. Można więc swobodnie używać programu na XP i Vista. Także nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania Free Sound Recorder na Windows 7. Należy jednak uprzedzić, że niektóre programy antywirusowe mogą zdefiniować elementy instalatora jako potencjalne zagrożenie dla systemu! Free Sound Recorder polecamy każdemu, kto chce nagrywać dźwięk bezpośrednio z komputera. Program nie zawiedzie z pewnością oczekiwań nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Podobne Tworzenie muzyki

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Sound Recorder 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie