Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dany's Virtual Drum 2.0 Alpha 13

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: DarkTiger
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.05.2009
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 16.99 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 7225

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dany's Virtual Drum 2.0 Alpha 13

Dany's Virtual Drum to realistyczny symulator perkusji oferujący bogate możliwości regulacyjne. Możemy wybierać wśrod wielu rodzajów instrumentów perkusujnych. Do dyspozycji jest wirtualny interfejs z możliwością przypisania odpowiednich przycisków na klawiaturze. Możemy również załadować bazę swoich sampli dźwiękowych. Program udostępnia też pulę efektów do modyfikacji dźwięku. Po ustawieniu wszystkich parametrów, pozostaje nam już tylko zacząć grę! Istnieje także możliwość nagrania widoe naszej sesji i wrzucenia jej np. na serwis YouTube.com. Aplikacja wyróżnia się atrakcyjną szatą graficzną. Program jest dostępny w pełnej wersji do ściągnięcia za darmo z pobierz.pl

W najnowszej wersji 2.0 Alpha 9 dodano metronom oraz wsparcie dla 29 typów plików (m.in.: mp3, asx, wav, wmv, mpeg, cda).

Podobne Tworzenie muzyki

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • ACID XPress

  SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli.

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dany's Virtual Drum 2.0 Alpha 13

dodał: Laquna , 30.01.2010

Twój komentarz

dodał: ~skurka888 , 26.09.2009

gicior

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie