Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ACID XPress 7.0

Kategoria: Tworzenie muzyki
Producent: Sony Creative Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2015
Rozmiar: 44.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 111

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ACID XPress 7.0

SONY ACID XPress to darmowa wersja profesjonalnego programu służącego do tworzenia muzyki za pośrednictwem tzw. pętli. Pętle owe można w dowolny sposób łączyć ze sobą oraz modyfikować i miksować, co w rezultacie daje świetne efekty. Prezentowana aplikacja pozwala zarówno na miksowanie gotowych już utworów, jak również na tworzenie zupełnie nowych. Całość świetnie sprawdza się zarówno w branży muzycznej oraz do użytku mniej profesjonalnego (przygotowywanie podkładów dla prezentacji multimedialnych, czy krótkich filmików montowanych w domowym zaciszu).

Pomimo wielu dostępnych opcji, całość jest niezwykle prosta w obsłudze. To przede wszystkim zasługa intuicyjnego menu. Pomimo braku polskiego menu program nie powinien sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Co więcej, producent udostępnia bazę danych przykładowych utworów muzycznych stworzonych za pomocą ACID Express, co może ułatwić nam pracę. 

SONY ACID Express jest zupełnie darmowy. Wymaga jednak rejestracji podczas procesu instalacji.

Podobne Tworzenie muzyki

 • Free Sound Recorder 2010

  Free Sound Recorder to aplikacja, która umożliwi łatwe nagranie dźwięku z dowolnego strumienia. Może być to zarówno mikrofon, jak też i karta dźwiękowa, płyta CD, pendrive, itp. Dzięki wbudowanemu silnikowi zapisywany dźwięk charakteryzuje wysoka jakość.

 • The Hot Mix MC 1.4

  The Hot Mix MC 1.4 to program przeznaczony dla wszystkich osób, które chciałyby spróbować swych sił w miksowaniu muzyki w czasie rzeczywistym. Aplikacja ta może być stosowana zarówno przez profesjonalnych DJ-ów, jak też i amatorów, chcących bawić się dźwiękami.

 • Virtual DJ Home Free

  Virtual DJ Home Free 7 to darmowy program, który pozwoli każdemu stać się prawdziwym DJ-em

 • WavePad Sound Editor

  WavePad Sound Editor 5.07 to bardzo ciekawa aplikacja, umożliwiająca dowolną edycję plików dźwiękowych zapisanych w najpopularniejszych formatach, a mianowicie mp3, wav, vox, gsm, real audio, czy ogg.

 • UltraMixer

  UltraMixer 2.4.1 to program przeznaczony przede wszystkim dla profesjonalnych DJ-ów, ale mogą go również używać osoby amatorsko zajmujące się miksowaniem muzyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ACID XPress 7.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie