Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IVONA Reader 1.0.14

Kategoria: Syntezowanie mowy
Producent: IVO Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.10.2010
Rozmiar: 28 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 3061

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IVONA Reader 1.0.14

IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści. Dzięki temu można również tworzyć audiobooki, a także używać wirtualnego lektora jako osoby czytającej napisy w filmie. Możemy także użyć aplikacji do czytania informacji ze stron internetowych.

Niestety, download IVONA Reader w pełnej wersji nie jest możliwy. Mamy jednak na naszych stronach wersję testową aplikacji, która pozwoli przekonać się o wszystkich jej możliwościach. Wymieńmy kilka zalet pełnej wersji: integruje się ona z przeglądarkami IE, FF, a także aplikacjami iTunes, Skype oraz MS Outlook. Uprzedzamy jednak, że podstawową wersję kupujemy BEZ lektora. Możemy potem dokupować głosy pojedynczo lub też od razu nabyć cały ich pakiet. Co ważne, program ten współpracuje również z syntezatorami mowy w standardzie SAPI5.

Ponieważ jest to wersja demo, za jej pobranie nie trzeba nic płacić. Polecamy przetestowanie aplikacji każdemu użytkownikowi – z pewnością niejednej osobie takie rozwiązanie przypadnie do gustu. W wersji demo znajduje się kilku lektorów, a gdy nabędziemy pełną wersję, możemy oprócz polskich dokupić także obcojęzycznych, co może także usprawnić naukę języka obcego. To kolejna z wielu zalet tej aplikacji. Posiada ona wiele użytecznych funkcji, jednak nie ma sensu rozpisywać się o wszystkich – można to przecież bezpłatnie przetestować samemu. A na polskiej stronie programu można aplikację nabyci przetestować lektorów.

Podobne Syntezowanie mowy

 • Powiedz 1.0

  Jest to syntezator mowy dla Linuksa.

 • TextSpeech Pro 3.5.2 (Mac OS X)

  TextSpeech Pro 3.5.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy.

 • Speakapedia 1.1

  Speakapedia 1.1 to program, który tworzy podcasty z artykułów z Wikipedii.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Audiobook Studio 3

  Audiobook Studio to aplikacja pozwalająca na konwersję tekstu na dokument audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IVONA Reader 1.0.14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Syntezowanie mowy


Kategorie