Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WUUP! 4.6.0.0

Kategoria: RADIO/TV
Producent: WUUP
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 0,55 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2859

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis WUUP! 4.6.0.0

WUUP! to polski tuner służący do odtwarzania stacji radiowych i telewizyjnych nadających przez Internet. WUUP! posiada bogaty katalog oraz polskie menu. Aby program działał poprawnie niezbędny jest Windows Media Player 11 i Microsoft NET Framework 2.

Podobne RADIO/TV

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WUUP! 4.6.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie