Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Veetle

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Veetle.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 437

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Veetle

Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu. Program uruchamia się w przeglądarce internetowej i oferuje dostęp do setek różnych kanałów z całego świata, zarówno tych z transmisjami sportowymi, bajkami, muzyką, filmami, jak i z bieżącymi wiadomościami ze świata. Z najpopularniejszych stacji odtwarzanych przez Veetle, warto wymienić choćby CNN czy Fox News, a także wiele kanałów sportowych, jak np. ESPN i CCTV Soccer. W porównaniu do niektórych aplikacji tego typu, download Veetle charakteryzuje się bardzo dobrą jakością odtwarzanych filmów oraz niezłą szybkością transmisji danych. Kanały mogą być oglądane w oknie oraz w trybie full screen. Użytkownik ma również możliwość wybierania ulubionych kanałów, a także szybkiego przeglądania list stacji, według różnych kryteriów, jak np. przynależności krajowej, czy choćby liczby odsłon danej stacji.

Program umożliwia nie tylko oglądanie wybranych kanałów, ale także nadawanie swojego własnego i to również w wysokiej jakości i do tego zupełnie za darmo, bez żadnych limitów. Ponadto wybrane transmisje mogą być również oglądane przy użyciu iPoda, iPada, czy choćby iPhone’a, Wystarczy tylko mieć w swoim urządzeniu przeglądarkę internetową i znać adres strony projektu. Veetle na pobierz to klient umożliwiający jedynie oglądanie transmisji za pośrednictwem Internetu. Jeśli szukasz klienta pozwalającego na transmisję własnego kanału, to możesz go znaleźć na stronie twórców programu.

Sprawdź jakie mecze na żywo już w najbliższym czasie pokaże strona mecze24. Dostępna na tej witrynie ilość relacji sportowych oraz skrótów video z już rozegranych spotkań sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobne RADIO/TV

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VeetleAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie