Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Veetle

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Veetle.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 20 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 439

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Veetle

Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu. Program uruchamia się w przeglądarce internetowej i oferuje dostęp do setek różnych kanałów z całego świata, zarówno tych z transmisjami sportowymi, bajkami, muzyką, filmami, jak i z bieżącymi wiadomościami ze świata. Z najpopularniejszych stacji odtwarzanych przez Veetle, warto wymienić choćby CNN czy Fox News, a także wiele kanałów sportowych, jak np. ESPN i CCTV Soccer. W porównaniu do niektórych aplikacji tego typu, download Veetle charakteryzuje się bardzo dobrą jakością odtwarzanych filmów oraz niezłą szybkością transmisji danych. Kanały mogą być oglądane w oknie oraz w trybie full screen. Użytkownik ma również możliwość wybierania ulubionych kanałów, a także szybkiego przeglądania list stacji, według różnych kryteriów, jak np. przynależności krajowej, czy choćby liczby odsłon danej stacji.

Program umożliwia nie tylko oglądanie wybranych kanałów, ale także nadawanie swojego własnego i to również w wysokiej jakości i do tego zupełnie za darmo, bez żadnych limitów. Ponadto wybrane transmisje mogą być również oglądane przy użyciu iPoda, iPada, czy choćby iPhone’a, Wystarczy tylko mieć w swoim urządzeniu przeglądarkę internetową i znać adres strony projektu. Veetle na pobierz to klient umożliwiający jedynie oglądanie transmisji za pośrednictwem Internetu. Jeśli szukasz klienta pozwalającego na transmisję własnego kanału, to możesz go znaleźć na stronie twórców programu.

Sprawdź jakie mecze na żywo już w najbliższym czasie pokaże strona mecze24. Dostępna na tej witrynie ilość relacji sportowych oraz skrótów video z już rozegranych spotkań sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobne RADIO/TV

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • UUsee

  UUsee to kolejny program umożliwiający oglądanie telewizji i różnego rodzaju transmisji z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VeetleAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie