Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UUsee

Kategoria: RADIO/TV
Producent: UUsee.com
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 238

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis UUsee

UUsee to kolejny program umożliwiający oglądanie telewizji i różnego rodzaju transmisji z całego świata za pośrednictwem Internetu. Aplikacja działa w oparciu o P2P przez co charakteryzuje się dość dobrą jakością odtwarzanych programów oraz niezłą szybkością transmisji danych. Program pomimo chińskiego interfejsu cieszy się dość dużą popularnością, oferując szeroki dostęp do różnego rodzaju kanałów, z transmisjami sportowymi, filmami, kreskówkami, muzyką czy też wiadomościami ze świata i nie tylko. Download UUsee otwiera dostęp do setek różnych stacji, z których warto wymienić, m.in. CCTV Soccer, BTV6, GreatSports, ESPN, itp.

Program cieszy się popularnością przede wszystkim wśród fanów audycji sportowych, gdyż oferuje całkiem sporą bazę kanałów z różnymi transmisjami, np. meczy piłkarskich czy różnych wyścigów. Jeżeli chodzi o wady programu, to do najważniejszych należy brak choćby jego angielskiej wersji, która mogłaby znacznie ułatwić opanowanie wszystkich jego opcji, co bez znajomości języka chińskiego jest bardzo trudne. Na szczęście możliwe jest pobranie z sieci specjalnie przygotowanych skinów, z angielskim interfejsem, które po części rozwiązują ten problem.  UUsee na pobierz to darmowa wersja programu, której jedynym ograniczeniem są wyświetlane natarczywie reklamy.  

UUsee to bardzo dobry program do oglądania transmisji sportowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że jeszcze więcej interesujących meczy znajdziesz na stronie mecze24. Sprawdź już teraz jakie mecze na żywo będziesz mógł obejrzeć w najbliższym czasie.

Podobne RADIO/TV

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UUseeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie