Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TVUPlayer

Kategoria: RADIO/TV
Producent: TVU Networks Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 555

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TVUPlayer

TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji za pośrednictwem Internetu. Aplikacja charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dobrą jakością odtwarzanych kanałów, która skutecznie nadrabia braki związane z dość niewielką ich liczbą, która wynosi około 50 różnych stacji z całego świata. Warto pamiętać, że download TVUPlayer pozwala jedynie na oglądanie kanałów z zagranicznych stacji telewizyjnych, dlatego też fani polskich stacji nie mają czego w nim szukać. Do najważniejszych kanałów dostępnych w programie należą, m.in. FOX, FOX news, NASA TV, Comedy Central, Cartoon Network oraz CBS. Aplikacja korzysta z przesyłu danych za pomocą P2P, dlatego im więcej dany kanał ma widzów, tym lepsza jest jego jakość i szybkość transmisji danych.

W porównaniu do innych aplikacji tego typu, TVUPlayer jest bardzo prosty w obsłudze, gdyż nie oferuje zbyt wielu, często niepotrzebnych funkcji. Użytkownicy programu mogą jedynie decydować o tym czy chcą oglądać program w oknie, czy też w trybie full screen, a także mają możliwość oznaczenia ulubionych kanałów, tak by uzyskać do nich szybszy dostęp. Do plusów programu należy także zaliczyć jego nowoczesny wygląd, który ułatwia przeszukiwanie list kanałów, a także fakt, że nie zaśmieca on swojej bazy setkami zbędnych stacji, skupiając się jedynie na tych bardziej popularnych, transmitowanych w lepszej jakości. TVUPlayer na pobierz do poprawnego funkcjonowania wymaga zainstalowanego Windows Media Player, przynajmniej w wersji 9. 

TVUPlayer to idealna aplikacja dla każdego kto chce oglądać wiele interesujących programów w tym mecze na żywo.

Podobne RADIO/TV

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TVUPlayer

dodał: ~Feniks , 24.06.2012

Wczoraj pobrałem Mistrza Klawiatury, po raz pierwszy nie miałem problemu ze ściągnięciem.

dodał: ~feniks01.46@02.pl , 24.06.2012

Jestem pierwszy raz na Waszej stronie, jest ciekawie i chyba będę tu częściej zaglądał.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie