Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TVkoo

Kategoria: RADIO/TV
Producent: KOOS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TVkoo

TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu. Aplikacja działa w oparciu o sieć p2p i odznacza się dość dobrą jakością wyświetlanego obrazu, a także dużą liczbą oferowanych kanałów. Niestety ich przeważająca większość to azjatyckie kanały, wśród których można jednak znaleźć kilka ciekawych stacji, takich jak np. NBA TV, CCTV Soccer, czy choćby CCTV5. W porównaniu do innych aplikacji, download TVkoo oferuje także dość sporą liczbę kanałów filmowych.  Wszystkie dostępne w programie kanały są podzielone tematycznie na informacyjne, filmowe, muzyczne, sportowe, itp. dzięki czemu użytkownik w szybki sposób może znaleźć interesujący go kanał.

Program jest dość prosty w obsłudze, oferuje tryb podglądu wybranego kanału oraz przejrzysty układ paneli. Czytelny interfejs sprawia natomiast, że nikt nie powinien mieć żadnych problemów z obsługą jego dodatkowych funkcji. Jedną z najważniejszych zalet TVkoo jest natomiast fakt, że program ten jest dostępny zupełnie za darmo i do tego nie wymaga on żadnej instalacji. Wystarczy go tylko pobrać i uruchomić, by móc zacząć przeglądanie sporej liczby kanałów z całego świata. 

Oglądaj mecze na żywo dzięki witrynie mecze24.pl. Wejdź na stronę by przekonać się jak wiele emocjonujących spotkań jest rozgrywanych każdego dnia.

Podobne RADIO/TV

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • UUsee

  UUsee to kolejny program umożliwiający oglądanie telewizji i różnego rodzaju transmisji z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TVkooAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie