Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TVAnts

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Zhejiang University
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 560

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TVAnts

TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu. Aplikacja oferuje użytkownikom dostęp do setek kanałów, zarówno tych filmowych, muzycznych, informacyjnych, jak i sportowych. Zwłaszcza tych ostatnich w TVAnts można znaleźć naprawdę sporo, co spowodowało, że program ten stał się dość popularny, zwłaszcza wśród fanów internetowych audycji z różnych aren świata. Download TVAnts oferuje najróżniejsze kanały telewizyjne, zwłaszcza z krajów azjatyckich, posegregowane, m.in. według nazwy, tematyki, a także jakości wyświetlanego obrazu. Wsparcie dla kanałów europejskich czy amerykańskich jest dość ubogie, ale można znaleźć w nim jakieś perełki, jak np. ESPN, Discovery, czy choćby MTV.

Program oferuje łatwą w obsłudze wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia przeglądanie list stacji i wyszukiwanie interesujących audycji. Jakość wyświetlanego obrazu jest zbliżona do innych tego typu aplikacji. TVAnts jest dość prosty w obsłudze, a co najważniejsze można go pobrać zupełnie za darmo i sprawdzić na własnej skórze czy lista oferowanych przez niego kanałów jest satysfakcjonująca, czy też nie. 

Podobne RADIO/TV

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TVAntsAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie