Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StreamTorrent

Kategoria: RADIO/TV
Producent: StreamTorrent
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 666

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StreamTorrent

Narzędzie jest niezwykle proste i intuicyjne w użyciu, toteż nawet mniej zaawansowany użytkownik nie będzie miał z nim najmniejszego problemu. Istotą działania tego programu jest dzielenie się strumieniem wideo przy użyciu technologii p2p, co więcej w formie bezprzewodowej.

Aplikacja działa naprawdę sprawnie, jest w stanie nie tylko szybko połączyć się z daną siecią, ale również przekazywać wideo o wysokiej jakości. Nie musimy się więc martwić o kolejki i wszędobylskie odliczania, które niekiedy potrafią sprawić, że puszczają nam nerwy. Dzięki StreamTorrent nasze problemy znikną, a jedyne co musimy posiadać to komputer i szeroko pasmowy internet. 

Z pewnością często marzyłeś o tym by oglądać mecze na żywo za darmo. Teraz możesz już to zrobić dzięki witrynie mecze24. Odwiedź ją i przekonaj się, że warto.

Podobne RADIO/TV

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StreamTorrentAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie