Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StreamerOne 0.5

Kategoria: RADIO/TV
Producent: StreamerOne
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 251

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis StreamerOne 0.5

StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p. Aplikacja oferuje użytkownikom przede wszystkim dostęp do najpopularniejszych, włoskich kanałów telewizyjnych, skupiając się zwłaszcza na stacjach sportowych. Do najważniejszych kanałów, które można znaleźć w programie należą, m.in. Rai Uno, Rai Due, Rai Tre Live Cycling oraz Canale 5. Oprócz tego w Internecie można znaleźć sporo odnośników, przenoszących zainteresowanych na różne kanały z transmisją programów na żywo.

Aplikacja działa w oknie przeglądarki internetowej i wyświetla specjalną stronę internetową, na której można znaleźć listę, aktualnie dostępnych kanałów, które można oglądać. Download StreamerOne charakteryzuje się dość dobrą jakością wyświetlanych transmisji audio oraz wideo, choć jest to również uzależnione od posiadanego przez użytkownika łącza internetowego. Program jest czytelny i łatwy w obsłudze, a co najważniejsze możne z niego korzystać zupełnie za darmo. Warto pamiętać, że jak na razie nie jest jeszcze dostępna finalna wersja StreamerOne i program na pobierz to jedynie jego wersja beta, przeznaczona do wstępnych testów. 

Mecze na żywo z pewnością Cię zainteresują skoro zwróciłeś uwagę na program StreamerOne.

Podobne RADIO/TV

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StreamerOne 0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie