Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SopCast 3.2.9

Kategoria: RADIO/TV
Producent: SopCast
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2010
Rozmiar: 5.03 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 24039

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SopCast 3.2.9

SopCast to świetny program dla wszystkich użytkowników, którzy oglądają telewizję za pomocą Internetu i swojego komputera. Dzięki tej darmowej aplikacji jest możliwe nie tylko odbieranie strumieni audiowideo w czasie rzeczywistym, ale też nadawanie ich. Tak więc praktycznie rzecz ujmując download SopCast pozwoli każdemu na stworzenie własnej stacji TV. Ponadto wszystkie oglądane materiały można zapisywać bezpośrednio na twardy dysk.

SopCast pl pozwala na oglądanie między innymi wielu kanałów sportowych. Co warto dodać, aplikacja ta działa podobnie jak system wymiany plików P2P i jest bazowana na tej właśnie technologii. Choć mamy wydanie SopCast w naszym języku, to jednak interfejs jest tak prosty, że nawet i bez polskiej wersji językowej każdy dałby sobie radę. Zainteresowany? Jeśli tak, to pobierz SopCast z tej strony! Plik instalacyjny ma tylko 5 MB, więc zajmie to parę chwil.

Aplikacja umożliwia nadawanie plików w różnych popularnych formatach wideo – asf, wmv, rm, rmvb, avi i inne. Gdy włącza się program, SopCast 3.2.9 pokazuje kanały, które możesz w każdej chwili obejrzeć. Jest tego naprawdę sporo. Poza tym pobranie aplikacji udostępni Ci darmowe polskie kanały telewizyjne oraz mnóstwo stacji z całego świata. Jest to jedna z najlepszych aplikacji tego typu, jakie dotąd ukazały się na rynku.

SopCast to aplikacja dająca wielkie możliwości. Co puścisz na swoim kanale – zależy wyłącznie od Ciebie. Dzięki wygodnemu dostępowi do statystyk sprawdzisz w każdej chwili, jak popularny jest dany kanał. Pomoże to dobierać tematykę pod konkretnych odbiorców. Stań się potentatem telewizji internetowej i zacznij tworzyć własny kanał! Potrzebny Ci do tego tylko darmowy SopCast.  

Oprócz używania programu warto też odwiedzać strony oferujące mecze na żywo.

Podobne RADIO/TV

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SopCast 3.2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie