Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SopCast 3.2.4

Kategoria: RADIO/TV
Producent: SopCast.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.10.2008
Rozmiar: 5.2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, XP, Vista
Liczba pobrań: 44574

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SopCast 3.2.4

Sopcast to darmowy program do przeglądania aplikacji multimedialnych z Internetu. Program Sopcast umożliwia przede wszystkim dostęp do wielu kanałów telewizyjnych oraz radiowych i ich darmowe oglądanie/słuchanie w Internecie. Program działa w oparciu o technologię P2P przez co wymaga dość dobrego łącza internetowego by móc cieszyć się z płynnego wyświetlania obrazu.  Sopcast działa z Windows Vista oraz ze starszymi wersjami Windows, chociaż użytkownicy Win 9X zgłaszają pewne problemy związane z funkcjonowaniem tego programu.

Sopcast to bezpłatna aplikacja do nadawania i odbierania strumieni audio-video w czasie rzeczywistym, która odbywa się za pomocą protokołu Sop://. W programie tym zastosowano niespotykaną dotąd technologię Streaming Direct Broadcasr System. Idea tej technologii została zaczerpnięta z popularnego P2P. Cała zabawa polega na tym, że dzięki takim nowinkom każdy z nas przy pomocy najnowszego Sopcast może stworzyć swoją własną telewizję i pokazywać ją wszystkim użytkownikom społeczności.

Sopcast umożliwia transmisje różnych programów telewizyjnych.  Sopcast to przede wszystkim mecze z których ten program jest chyba najbardziej znany.  Najnowsza wersja wprowadza wiele zmian związanych z szybkością działania programu. Nowy Sopcast umożliwia oglądanie na żywo np. wspomnianych meczy czy innych ważnych wydarzeń.

Interfejs, który stworzyli producenci tego programu jest bardzo  funkcjonalny i przypomina poniekąd okienko komunikatora internetowego. Dzięki temu o wiele łatwiej pracuje się z tą aplikacją. Sopcast channels daje nam możliwość wyboru wielu kanałów, które chcemy oglądać. Sopcast channels oferuje także możliwość zapisywania tych kanałów do naszej stałej listy. Ich liczba w programie jest naprawdę spora i każdy znajdzie coś dla siebie. Najnowszy Sopcast zawiera zintegrowaną listę programów i funkcjonalnaąwyszukiwarkę, dzięki której możemy znaleźć interesujący nas kanał np. sportowy (ESPN, Star Sports, CCTV5 i wiele innych)

Użytkownik nadający sygnał poprzez Sopcast może sam ustalić kogo dopuszcza do oglądania tego co udostępnia. Sopcast zupełnie za free, daje możliwość nadawania wielu strumieni takich jak asf, wmv, rm, rmvb i podobne. Dzięki takiemu oprogramowaniu możemy z wielu plików wideo zrobić jeden wielki materiał filmowy i dzielić się nim z innymi użytkownikami. Opcje programu Sopcast pozwalają na przeglądanie statystyk związanych z przeglądaniem danego kanału, który nadajemy. Możemy więc śledzić dane i przyglądać się co innym użytkownikom programu się podoba. Warto także odwiedzić oficjalna stronę Sopcast by uzyskać dostęp do download gdzie znajdziemy wiele dodatków do programu i narzędzi wspierających jego funkcjonowanie.

Download najnowszej wersji Sopcast na naszej stronie. Polecamy również skorzystanie z innych aplikacji w kategorii RADIO?TV.

Każdego kto jest fanem piłki nożnej powinny zainteresować mecze na żywo dostępne na wielu stronach w Internecie. Dzięki temu każdy może być na bieżąco z aktualnymi wynikami spotkań. 

Podobne RADIO/TV

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SopCast 3.2.4

dodał: ~? , 07.05.2009

czy sa polskie kanaly np polsat tvp 2 tvp 1 tvn 24 ??

dodał: ~ , 24.02.2009

sopcast daje rade

dodał: ~ , 24.02.2009

sopcast jest niezwykle stabilny

dodał: ~ , 24.02.2009

sopcast to prawdziwa rewelacja, ogladalem ostatnio lecha w sopcast :D

dodał: ~bober , 19.02.2009

wie ktos jak w sopcast tworzyc wlasną stacje?

dodał: ~hram , 17.02.2009

sopcast chyba nie pozwala ogaldac tv tylko wybrane relacje

dodał: ~steel , 17.02.2009

sopcast daje mozliwosc ogladania tv?

dodał: ~nich , 17.02.2009

sopcast nie jest dobry, sopcast jest rewelacyjny!

dodał: ~ja , 16.02.2009

sopcast zasluguje na duze brawa, gdyz sopcast jest na prawde dobry

dodał: ~ogladacz , 13.02.2009

wystarczt wygooglowac 'relacje tv' i od razu mamy pelno linkow dla sopcast z meczykami ;D do ogladania sportu to rewelacja

dodał: ~bis223 , 06.02.2009

sopcast dobrze owtarza juz na 256 kb ;D jest sporo relacji

dodał: ~myk , 30.01.2009

trzebe miec dobre lacze a poza tym sopcast pierwsza klasa

dodał: ~pilkarz , 24.01.2009

sopcast daje rade z meczami xD liga misrzow jak w tv

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie