Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RarmaRadio 2.0

Kategoria: RADIO/TV
Producent: RaimaSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 5,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5998

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RarmaRadio 2.0

RarmaRadio to aplikacja służąca do słuchania i nagrywania internetowych audycji radiowych z całego świata. RarmaRadio pozwala również na przeglądanie i wyszukiwanie stacji lub odtworzenie losowej spośród aktualnie dostępnych. Aplikacja wyświetla okładki albumów, z których pochodzą aktualnie odtwarzane piosenki. RarmaRadio oferuje również programowanie nagrywania audycji za pomocą integracji z Windows Scheduler Task.

Podobne RADIO/TV

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RarmaRadio 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie