Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RarmaRadio 2.0

Kategoria: RADIO/TV
Producent: RaimaSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 5,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5997

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RarmaRadio 2.0

RarmaRadio to aplikacja służąca do słuchania i nagrywania internetowych audycji radiowych z całego świata. RarmaRadio pozwala również na przeglądanie i wyszukiwanie stacji lub odtworzenie losowej spośród aktualnie dostępnych. Aplikacja wyświetla okładki albumów, z których pochodzą aktualnie odtwarzane piosenki. RarmaRadio oferuje również programowanie nagrywania audycji za pomocą integracji z Windows Scheduler Task.

Podobne RADIO/TV

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RarmaRadio 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie