Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RadioSure 2.2

Kategoria: RADIO/TV
Producent: TheBestWare Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 5,07 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 503

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RadioSure 2.2

RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych. Aplikacja wspiera najpopularniejsze formaty, które są niezbędne do poprawnego odtwarzania radia za pomocą Internetu, takie jak mp3, wma, ogg vorbis, aac+. Program pozwala na dowolne przeszukiwanie, dostępnej bazy danych rozgłośni i szybki wybór tej ulubionej, a także dowolne organizowanie wybranych stacji i tworzenie najróżniejszych playlist wraz z opisami i komentarzami. Baza polskich stacji jest bardzo duża i słuchacze korzystający z RadioSure mają dostęp do większości liczących się radiów, których aktualizacja odbywa się automatycznie.

Jedną z najciekawszych opcji na które pozwala download RadioSure jest możliwość nagrywania tego co aktualnie leci w radiu na dysk komputera. Program wspiera standard Unicode i jest dostępny w dwóch wersjach, różniących się zakresem możliwości – Free i Professional. Darmowa wersja programu oferuje jedynie podstawowe opcje i nie pozwala na nagrywanie utworów z radia od samego początku. Z innych zalet tego narzędzia warto wymienić jeszcze bardzo przejrzysty interfejs w polskiej wersji językowej oraz szybkość działania. Jeśli potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci uporządkować Twoje ulubione stacje radiowe, a także ułatwi z nich korzystanie to pobierz RadioSure zupełnie za darmo.

Podobne RADIO/TV

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RadioSure 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie