Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProgDVB 6.42

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Prog
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.07.2010
Rozmiar: 8,7 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1106

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ProgDVB 6.42

Telewizja oglądana na komputerze bez konieczności płacenia abonamentu? Dzięki ProgDVB 6.42.6 jest to możliwe. Ta aplikacja wymaga tylko dobrego łącza z siecią oraz posiadania karty telewizyjnej. Potrzebna jest także antena satelitarna lub kablówka. Niedostępny po polsku ProgDVB 6.42.6 pozwala na przeglądania stacji nadawanych satelitarnie oraz zapisywania nadawanych w nich filmów. Jeśli jesteś członkiem sieci lokalnej, możesz później retransmitować te nagrania do innych osób.

Download ProgDVB 6.42.6 nic nie kosztuje. Jeśli chodzi o stacje, lista ProgDVB zawiera ich dość sporo. Ten gotowiec ProgDVB 6.42.6 można oczywiście poszerzać o kolejne pozycje. Nadto w sieci znajdziesz wiele wtyczek do aplikacji, które znacznie zwiększają jej możliwości. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce: ProgDVB plugins.

Jeżeli nie czujesz się dobrze przy anglojęzycznym interfejsie, możesz poszukać w sieci, czy nie istnieje spolszczenie ProgDVB 6. Jeśli znajdziesz takowe, łatwo zmienisz aplikację w ProgDVB 6.42.6 pl. Jeśli natomiast chodzi o działanie programu na systemach operacyjnych, to bez problemu odpalisz ją na Windowsie. Dotyczy to wszystkich aktualnie używanych wersji, więc ProgDVB 6.42.6 jest pod Windows 7, Vista i XP. Nie wiadomo nic o konwersjach na inne systemy, dlatego raczej nie znajdziesz wydania ProgDVB 6.42.6 na Linux ani też Mac.

Pobierz więc tą aplikację i zobacz, jak spodoba Ci się w działaniu. Z pewnością nie będziesz zawiedziony. Jak same cyfry wskazują, jest to już jej któraś wersja – oczywiście każda kolejna jest lepsza od poprzedniej. Bądź pewien, że w tej nie napotkasz żadnych poważniejszych problemów. Pobierz ProgDVB 6.42.6 teraz!

Podobne RADIO/TV

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProgDVB 6.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie