Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProgDVB 6.85.4

Kategoria: RADIO/TV
Producent: ProgDVB Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.08.2009
Data modyfikacji: 18.06.2012
Rozmiar: 12 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1874

Brak

Opis ProgDVB 6.85.4

ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną. Program obsługuje standardy DVB-S (telewizja satelitarna), DVB-S2, DVB-C (telewizja kablowa), DVB-T (telewizja naziemna), IPTV. Za pośrednictwem ProgDVB możesz oglądać programy w liczbie czterech tysięcy. ProgDVB odbiera kanały z satelitów Hotbird 13E oraz Astra 19.2E. Można na nim oglądać polskie pakiety CYFRA+ i CYFROWY POLSAT. ProgDVB nie działa po polsku. Aby używać programu w języku polskim należy pobrać ProgDVB spolszczenie. Na stronie oficjalnej można znaleźć szczegółową pomoc w konfiguracji programu w postaci ilustrowanego tutorialu. Można też ściągnąć wyczerpujący poradnik instalacji i konfiguracji w języku angielskim. Niestety tutorial ProgDVB w wersji pl nie jest dostępny.

Dzięki ProgDVB możliwy jest download dowolnego programu radiowego lub telewizyjnego i zapisanie go na dysku w formacie MPEG. Dodając do ProgDVB wtyczki (plugins) można dodawać do programu wybrane funkcje, w tym na przykład dekodowanie kanałów, obsługa przez pilota lub obsługa telegazety. Program pozwala na programowanie nagrywania o ustalonej porze oraz retransmisję sygnału do użytkowników lokalnej sieci. Program posiada takie funkcje jak obsługa napisów, obsługa Diseqc, obsługa kilku satelitów, filtry, EPG czy ulubione. Najnowszy ProgDVB obsługuje znaczną ilość cyfrowych odbiorników. Program posiada funkcję sortowania stacji według różnych kryteriów lub tworzenie katalogów dowolnie dostosowanych do gustu odbiorcy. Istnieje rozszerzona, płatna wersja ProgDVB - program ProgDVB Pro.

Licencja
ProgDVB to freeware. Pobranie i używanie programu ProgDVB jest free pod warunkiem nie używania go w celach komercyjnych. Na stronie oficjalnej www.progdvb.com można zakpić wersję ProgDVB Pro. Program w wersji Pro kosztuje 25 euro, wcześniej można pobrać wersję ewaluacyjną ProgDVB Pro trial.

Kompatybilność
ProgDVB do pobrania z naszego serwisu obsługuje systemy Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, wszystkie w wersji 32bitowej. Oficjalnie nie potwierdzono kompatybilności ProgDVB z Windows 7.

Należy pamiętać, że wymagany jest .NET Framework do poprawnego działania ProgDVB. Ściągnij .NET Framework z naszego serwisu.

Przez 21 dni działania ProgDVB za darmo udostępnia kodeki Elecard. Po trzech tygodniach należy zarejestrować się w bazie użytkowników Elecard lub używać innego pakietu kodeków.

Jeśli zainteresował cię ProgDVB pobierz go z naszego serwisu. Zapraszamy do obejrzenia innych programu z naszego działu Internet.

Podobne RADIO/TV

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProgDVB 6.85.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie