Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PPstream 2.7

Kategoria: RADIO/TV
Producent: PPS.tv
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 10,4 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 391

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis PPstream 2.7

PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji. Program pozwala na oglądanie najróżniejszych kanałów z takich krajów, jak m.in. Chiny, Korea, Japonia oraz Hong Kong. Lista stacji dostępna w programie jest podzielona według różnych kategorii, na które składają się kanały sportowe, muzyczne, filmowe, informacyjne, a także te oferujące bajki, zwłaszcza anime. Ponadto download PPstream umożliwia również oglądanie różnych światowych kanałów, głównie amerykańskich, a także programów udostępnianych przez jego użytkowników. Z najważniejszych kanałów oferowanych przez program, warto wymienić Shanghai Sports, Guandong oraz CCTV5.

Oprócz odtwarzania wybranych stacji, PPstream umożliwia również nadawanie własnych transmisji, w dobrej jakości i do tego również za darmo. Jeżeli chodzi o wygląd tej aplikacji to jest on dość nowoczesny. Niestety brak polskiej, a nawet angielskiej wersji powoduje, że jego użytkownicy są skazani na język chiński, który bardzo utrudnia poruszanie się po programie, a nawet wyszukanie odpowiedniego kanału, gdyż nawet lista stacji jest także dostępna tylko w tym języku. Ponadto program jest oparty na licencji adware i osoby chcące z niego korzystać muszą się przyzwyczaić do tego, że PPstream wyświetla różnego rodzaju reklamy. 

Jeśli jesteś użytkownikiem PPstream i wykorzystujesz go do oglądania transmisji sportowych. Warto abyś odwiedził stronę Mecze24, która oferuje mecze na żywo.

Podobne RADIO/TV

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PPstream 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie