Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PPMate 2.3

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Ppmate Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 179

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PPMate 2.3

PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu. Aplikacja oferuje użytkownikom dostęp do prawie 1000 różnych kanałów, na które składają się zarówno stacje sportowe, filmowe, z muzyką, jak i te oferujące porcje najważniejszych wiadomości ze świata. Ponadto na wielu stronach internetowych, można znaleźć odnośniki do różnych transmisji na żywo, zwłaszcza sportowych, które można obejrzeć na jednym z wielu kanałów sportowych dostępnych w programie, takich jak np. SIPTV, ESPN, Starsports, czy choćby GolTV.

Jeżeli chodzi o funkcje programu, to użytkownik ma możliwość oglądania wybranych programów w oknie, a także w trybie full screen. Ponadto download PPMate pozwala na wybór jakości z jaką ma być odtwarzany dany kanał, dostosowując ją do posiadanego łącza. Jednym z największych plusów tego programu jest jednak fakt, że umożliwia on szybkie i łatwe nagrywanie wybranych transmisji. Jeżeli chodzi o wygląd programu to jest on bardzo czytelny i nowoczesny, a dzięki angielskiej wersji programu można szybko połapać się w licznych opcjach tej azjatyckiej aplikacji. 

Wszystkim fanom tego programu warto polecić odwiedzenie strony oferującej mecze na żywo

Podobne RADIO/TV

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PPMate 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie