Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Octoshape

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Octoshape
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2011
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 392

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Octoshape

Octoshape to aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach. Główną jego zaletą jest wysoka jakość transmisji danych, która przy szybkim łączu internetowym sprawia, że oglądane za pomocą Octoshape stacje mogą być transmitowane w jakości HD. Oprócz możliwości oglądania różnego rodzaju kanałów telewizyjnych, a także radiowych, download Octoshape pozwala użytkownikom na transmisję własnych danych i to również w wysokiej jakości.

Program ten jest często wykorzystywany przez różne organizacje do transmisji najważniejszych, światowych wydarzeń, takich jak np. Konkurs Eurowizji, XXIX Olimpiada w Pekinie, pogrzeb Michaela Jacksona, czy choćby ślub Kate Middleton i księcia Williama. Octoshape to jedna z lepszych aplikacji tego typu, która charakteryzuje się czytelnym interfejsem i nowoczesnym wyglądem. Aplikacja jest kompatybilna z wszystkimi najważniejszymi platformami systemowymi, a więc Windows, Mac OS X oraz Linux i co najważniejsze możesz ją pobrać zupełnie za darmo. 

Mecze na żywo w Internecie można oglądać na wielu portalach jednak z pewnością jednym z ciekawszych jest mecze24.pl. Dzięki niemu zyskasz dostęp do wielu wydarzeń sportowych z całego świata.

Podobne RADIO/TV

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OctoshapeAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie