Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nexus Radio 3.2.2

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Egisca Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 9.54MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3081

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nexus Radio 3.2.2

Nexus Radio jest darmową aplikacją typu all-in-one zaprojektowaną w taki sposób, by spełniać wszystkie związane z muzyką potrzeby użytkownika. Program pozwala na wyszukiwanie i ściaganie piosenek z bazy danych liczącej 15 milionów utworów, pełni też funkcję radia internetowego, dając wybór ponad 8000 stacji. Oprócz zwyczajnego odsłuchu, audycje można też na bieżąco nagrywać. Aplikacja ma wbudowanego playera, zapewniając możliwość odtworzenia ściągniętej właśnie piosenki, oraz managera, dzięki któremu zgramy muzykę na iPoda czy iPhone'a. Dodatkowe opcje jakie oferuje Nexus Radio to kreator dzwonków i edytor tagów. Twórcy nie zapomnieli też o wymiarze społecznościowym swojego radia: możemy założyć własny profil z blogiem, załadować zdjęcia, tworzyć grupy i dodawać wydarzenia, wszystko dostępne bez opłat. Czyżby program miał stać się sensowną alternatywą dla last.fm?

Podobne RADIO/TV

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

Inne informacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nexus Radio 3.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie