Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nexus Radio 3.2.2

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Egisca Corp.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2009
Rozmiar: 9.54MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 3088

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nexus Radio 3.2.2

Nexus Radio jest darmową aplikacją typu all-in-one zaprojektowaną w taki sposób, by spełniać wszystkie związane z muzyką potrzeby użytkownika. Program pozwala na wyszukiwanie i ściaganie piosenek z bazy danych liczącej 15 milionów utworów, pełni też funkcję radia internetowego, dając wybór ponad 8000 stacji. Oprócz zwyczajnego odsłuchu, audycje można też na bieżąco nagrywać. Aplikacja ma wbudowanego playera, zapewniając możliwość odtworzenia ściągniętej właśnie piosenki, oraz managera, dzięki któremu zgramy muzykę na iPoda czy iPhone'a. Dodatkowe opcje jakie oferuje Nexus Radio to kreator dzwonków i edytor tagów. Twórcy nie zapomnieli też o wymiarze społecznościowym swojego radia: możemy założyć własny profil z blogiem, załadować zdjęcia, tworzyć grupy i dodawać wydarzenia, wszystko dostępne bez opłat. Czyżby program miał stać się sensowną alternatywą dla last.fm?

Podobne RADIO/TV

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • UUsee

  UUsee to kolejny program umożliwiający oglądanie telewizji i różnego rodzaju transmisji z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

Inne informacje


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nexus Radio 3.2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie