Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miro 3.0

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Participatory Culture Foundation
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 26.04.2010
Rozmiar: 449 KB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 299

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Miro 3.0

Nowy Miro 3.0 po polsku to projekt rozwijany dawniej jako Democracy Player, darmowa przeglądarka materiałów audiowizualnych dostępnych w sieci. Dzięki Miro 3.0 pl możesz przeglądać zarówno materiały udostępniane w ramach wielu kanałów jako tzw. strumienie (ang. stream[s], streaming), jak i filmy na stałe obecne w sieci, do których dotrzemy za pomocą wbudowanej w program przeglądarki. Daje to łącznie tysiące kanałów, videoblogów i podcastów, do których dochodzi również możliwość ściągania materiałów przez zawartego w Miro klienta sieci BitTorrent. Możesz też ściągać filmy podając własną ścieżkę dostępu (program przechwyci nawet w razie potrzeby link ostatnio skopiowany do schowka, by Ci to ułatwić). Aby skorzystać z Miro 3.0, pobierz już teraz program z naszej strony lub wpisz w wyszukiwarce Miro 3.0 free download. Dostępna na oficjalnej stronie wersja Miro 3.0 zawiera już spolszczenie.

Miro 3.0. działa na windows 7, oczywiście odpalimy też Miro 3.0 xp. Ponadto dostępne są wersje Miro 3.0 linux oraz Miro 3.0 mac os, wszystkie darmowe i z pełną funkcjonalnością. Nie interesuje Cię więc żaden demonstrujący działanie Miro 3.0 trial – ściągnij od razu pełną wersję (link Miro 3.0 download pod tekstem).

Co ważne, Miro 3.0 za darmo możemy oglądać filmy jakości HD, których coraz więcej pojawia się ostatnio na publicznych stronach internetowych. Możesz sobie przy tym zrobić w każdym momencie dowolnie długą przerwę, jako że program zapisze dokładne miejsce, w którym oglądanie zostało przerwane, dzięki czemu rozpocznie później odtwarzanie od tego właśnie miejsca. Jeśli miałeś dotąd problem z kodekami i różnymi formatami plików, możesz już zapomnieć o tym problemie – Miro 3.0 to full opcji, w tym obsługa standardów MPEG, Quicktime, AVI, H.264, Divx, Windows Media, Flash Video i innych. Możesz też układać playlisty składające się z filmów w różnych formatach i pochodzące z różnych źródeł. Możesz być pewien, że Miro 3.0 obsłuży najnowszy format obrazu, który będziesz chciał obejrzeć, jeśli uzyskał on popularność w sieci. Zebrane filmy możesz podzielić na kategorie i łatwo nimi zarządzać w wirtualnej bibliotece programu, do której łatwo dodasz pliki już wcześniej znajdującego się w Twoim komputerze przy pomocy specjalnej wyszukiwarki Miro 3.0. Miro 3.0 tworzy też miniaturki każdego filmu, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie Ci się wśród nich poruszać.

W Miro 3.0 darmowy jest też interfejs „zdalnego pilota”, który możesz stworzyć przypisując do funkcji programu szereg skrótów klawiaturowych wedle własnych upodobań. Najnowsza wersja programu zawiera ponadto zmieniony, jeszcze ładniejszy interfejs. Nową funkcją programu jest też możliwość oglądania każdego filmu w osobnym oknie, co pozwala na jednoczesne oglądanie filmu i wyszukiwanie oraz ściąganie kolejnych. W celu utrzymania porządku filmy z kanałów internetowych w kilka dni po obejrzeniu są automatycznie kasowane z dysku, chyba że zaznaczysz, że mają zostać zachowane (można też wybrać opcję zachowywania na stałe wszystkich wideo z wybranego kanału). Same kanały odświeżane są na bieżąco dzięki technologii RSS, co umożliwia również wybranie opcji ściągania każdego nowego materiału pojawiającego się w ramach konkretnego kanału. Jak już zostało wspomniane, dostępny w sieci Miro 3.0 to pełna wersja, za którą nie będziesz musiał płacić ani grosza, podobnie jak za korzystanie z tysięcy darmowych kanałów wideo i audio (służąca pierwotnie do oglądania filmów przeglądarka obsługuje obecnie również podcasty dźwiękowe).

Potwierdzamy też, że Miro 3.0 na vista działa bez problemu i z pełną funkcjonalnością. Program rozprowadzany jest na zasadach licencji GPL, co oznacza, że można również bez ograniczeń grzebać w kodzie źródłowym programu. Miro 3.0 jest do pobrania za darmo z naszej strony, wystarczy przejść do linka pod tekstem. 

Podobne RADIO/TV

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miro 3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie