Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Miro 1.2.8

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Participatory Culture Foundation
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 27.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1631

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Miro 1.2.8

Miro to bardzo popularny program do oglądania internetowych audycji telewizyjnych i plików wideo na różne platformy systemowe.


Aplikacja umożliwia dostęp do dużej ilości kanałów i stacji (obecnie ponad 2500), pozwala na tworzenie własnych playlist, przeszukiwanie stron YouTube, Yahoo!, Google Video, Blip - pobieranie filmów z sieci BitTorrent. Program pozwala również na oglądanie plików wideo w formatach: MPEG, QuickTime, AVI, H.264, DivX, Windows Media, Flash Video. 

Podobne RADIO/TV

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

Inne informacje

Miro player pozwala oglądać różne programy telewizyjne dostępne w internecie. Miro player pozwala również na oglądanie plików wideo na różnych platformach systemowych. Miro jest alternatywą dla telewizora w tradycyjnej wersji. Dopasowany jest do linuxa dzięki miro linux. Ma ponad 2500 kanałów na miro channels. Popularne wersje to miro 1, miro 1.2. Wszelkie informacje na temat funkcjonowania miro dostępne jest na miro com, www miro. Sciagniecie miro nie jest skomplikowane, klika się get miro i instaluje na komputerze. Miro pctv pozwala oglądać ważniejsze programy telewizyjne z całego świata - miro international.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Miro 1.2.8



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie