Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JLC's Internet TV 1.1.0

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Jlc-software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 182 KB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2649

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JLC's Internet TV 1.1.0

JLC's Internet TV to darmowa aplikacja pozwalająca na odbieranie klascznych jak i internetowych kanałów radiowych i telewizyjnych.

Program posiada bogatą bazę programów, katalogowaną ze względu na kraj nadawcy. Uwaga! by aplikacja działała poprawnie konieczne jest posiadanie Windows Media Playera oraz Real Audio.

Podobne RADIO/TV

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JLC's Internet TV 1.1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie