Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iRadio 1.5.0.516

Kategoria: RADIO/TV
Producent: 3aLabs
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 8.4 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1590

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis iRadio 1.5.0.516

Program iRadio jest rozbudowaną aplikacją służącą do słuchania internetowych stacji radiowych.

iRadio posiada rozbudowane opcje wyszukiwania (min. przez słowa kluczowe, formaty itp.) oraz zapisywania słuchanych strumieni (program obsługuje niemal wszystkie formaty internetowej transmisji) na dysku, w plikach mp3 iRadio pozwala również nagrywać zapisane audycje na płytach CD. Program posiada również funkcję rozdzielania poszczególnych utworów i ich identyfikowania. Nagrywanie programów/audycji na dysk może być również zapisywane (programowane) z wyprzedzeniem. Dodatkową i niezwykle interesującą funkcją iRadio jest możliwość przekazywania (retransmisji) strumienia z audycją do innych użytkowników np. poprzez sieć lokalną.Podobne RADIO/TV

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iRadio 1.5.0.516

dodał: ~B@rthezzz , 13.11.2009

K***a mać j*b*n* radio nie mogę ściągnąć Pozdro :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie