Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iRadio 1.5.0.516

Kategoria: RADIO/TV
Producent: 3aLabs
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 8.4 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1589

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis iRadio 1.5.0.516

Program iRadio jest rozbudowaną aplikacją służącą do słuchania internetowych stacji radiowych.

iRadio posiada rozbudowane opcje wyszukiwania (min. przez słowa kluczowe, formaty itp.) oraz zapisywania słuchanych strumieni (program obsługuje niemal wszystkie formaty internetowej transmisji) na dysku, w plikach mp3 iRadio pozwala również nagrywać zapisane audycje na płytach CD. Program posiada również funkcję rozdzielania poszczególnych utworów i ich identyfikowania. Nagrywanie programów/audycji na dysk może być również zapisywane (programowane) z wyprzedzeniem. Dodatkową i niezwykle interesującą funkcją iRadio jest możliwość przekazywania (retransmisji) strumienia z audycją do innych użytkowników np. poprzez sieć lokalną.Podobne RADIO/TV

 • Ipla 2.2

  Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iRadio 1.5.0.516

dodał: ~B@rthezzz , 13.11.2009

K***a mać j*b*n* radio nie mogę ściągnąć Pozdro :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie