Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ipla 2.2

Kategoria: RADIO/TV
Producent: ReDefine sp z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.09.2010
Rozmiar: 14.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4462

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ipla 2.2

Ipla TV to interaktywne urządzenie do oglądania telewizji za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu programowi możemy oglądać zarówno polskie seriale, jak też i wydarzenia sportowe czy kulturalne. Pośród bogatej oferty znajdziemy między innymi takie znane produkcje, jak ”Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni” czy „Włatcy Móch”. Wystarczy tylko Ipla download i już otwiera się dostęp do mnóstwa materiałów wideo.

Trzeba od razu zaznaczyć, że po instalacji aplikacji trzeba też utworzyć konto na stronie producenta. Oczywiście nic to nie kosztuje. Do odtwarzania wybranych pozycji przyda się tez Windows media Player. Plik instalacyjny Ipla jest do pobrania z tej strony. Trzeba jednak uprzedzić, że aplikacja instaluje automatycznie Gadu-Gadu w systemie i ustawia się jako domyślny odtwarzacz plików audio-wideo. Można tego uniknąć, przez odznaczenie odpowiednich okienek podczas rozpoczynania instalacji. Pobierz Ipla 2.2 – otworzy się przed Tobą świat wydarzeń na żywo, zyskasz także dostęp do archiwum, gdzie znajdują się wszystkie zapisane filmy i seriale. Z pewnością miłośników sportu zainteresuje możliwość oglądania meczów, zaś bardziej muzykalni internauci docenią fakt dostępu do najświeższych klipów i koncertów. Filmy na Ipla idą w setki, więc nie sposób się tu nudzić. Nie brak tu także rozgłośni radiowych, tak więc aplikacja ta może służyć ku wszechstronnej rozrywce.

Ipla jest za darmo i nie potrzeba uiszczać żadnych opłat za korzystanie z zasobów. Trzeba jednak od razu dodać, że sporo zasobów dostępne jest dla posiadaczy konta VIP. Użytkownicy darmowi mogą spodziewać się pojawiających od czasu do czasu reklam. Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja ta przystosowana jest pod Windowsy. Można więc uruchomić Ipla na Windows 7, Vista i XP. Niestety, nie ma edycji programu na Mac czy Linux. Dzięki aplikacji możemy tylko filmy oglądać. Nie jest możliwy download filmu przez Ipla, podobnie jak i teledysku, serialu czy transmisji sporotwej. Zważywszy jednak na fakt, że do wszystkiego mamy dostęp przez cały czas, w niczym to nie przeszkadza. Opinie o Ipla są różne – jedni użytkownicy bardzo chwalą ten program, inni z kolei twierdzą, że jest on beznadziejny. Kto mas rację? Najlepiej przekonać się o tym samemu, co nic nie kosztuje. ­

Najnowsza wersja aplikacji, dostępna pod tym linkiem ­Ipla download.­­

Podobne RADIO/TV

 • UUsee

  UUsee to kolejny program umożliwiający oglądanie telewizji i różnego rodzaju transmisji z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ipla 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie