Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ipla 0.10.0b

Kategoria: RADIO/TV
Producent: Redefine Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 8.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4748

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ipla 0.10.0b

Ipla jest odtwarzaczem, który umożliwia oglądanie telewizji w czasie rzeczywistym.


Poza transmisjami na żywo możliwe jest również odtwarzanie najlepszych fragmentów programów udostępnianych przez producenta (dostęp do rozbudowanej bazy vod seriali, powtórek koncertów i rozgrywek sportowych), możliwość wspólnego oglądania ulubionych programów i dzielenia się wrażeniami z innymi użytkownikami ipla na czacie i w komunikatorze.
Program jest prosty w obsłudze i całkowicie po polsku do prawidłowego działania wymagana jest rejestracja nowego konta z poziomu programu.

Wymagania:

Minimalne wymagania: Microsoft Windows 2000/XP/Vista, SP 2+ / Windows Media Player 10 lub 11 / DirectX 9.0 + / Łącze internetowe 1Mbps / Procesor 500 MHz / Pamięć RAM 512 MB / Wolne miejsce na dysku 200 MB / Karta dźwiękowa 16-bitowa / Monitor o rozdzielczości Super VGA (800x600) / Karta graficzna z pamięcią RAM 64 MB­.

Najnowsza wersja aplikacji, dostępna pod tym linkiem ­Ipla download.

­

Podobne RADIO/TV

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • TVUPlayer

  TVUPlayer to zupełnie darmowy program, który umożliwia widzom oglądanie telewizji w bardzo dobrej jakości za pośrednictwem Internetu.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ipla 0.10.0b

dodał: rodzinaaa5 , 16.06.2009

Dobry program :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie