Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVB Dream 1.4i

Kategoria: RADIO/TV
Producent: DVB DREAM Development Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2375

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVB Dream 1.4i

DVB Dream to odtwarzacz strumieni elektronicznych programów telewizji cyfrowej (video) oraz strumieni audio, które nadawane są drogą satelitarną. Aplikacja posiada min. funkcje nagrywania odbieranej transmisji, przekazywanie strumienia (nadawanie) w sieci lokalnej. Możliwości programu można dodatkowo rozbudować poprzez liczne wtyczki.

Podobne RADIO/TV

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • StreamerOne

  StreamerOne to program komputerowy umożliwiający oglądanie transmisji internetowych przy wykorzystaniu technologii p2p.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVB Dream 1.4iAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie