Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DVB Dream 1.4i

Kategoria: RADIO/TV
Producent: DVB DREAM Development Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.11.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2371

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DVB Dream 1.4i

DVB Dream to odtwarzacz strumieni elektronicznych programów telewizji cyfrowej (video) oraz strumieni audio, które nadawane są drogą satelitarną. Aplikacja posiada min. funkcje nagrywania odbieranej transmisji, przekazywanie strumienia (nadawanie) w sieci lokalnej. Możliwości programu można dodatkowo rozbudować poprzez liczne wtyczki.

Podobne RADIO/TV

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • PPstream

  PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich, która oferuje także kilka światowych stacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DVB Dream 1.4iAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie