Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AnyTV 2.23

Kategoria: RADIO/TV
Producent: FDRLab, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 7163

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AnyTV 2.23

Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.

Program posiada dostępd do prgramów ogólno narodowych, satelitarnych, kablowych i internetowych (wśród nich kilkadzięsiąt polskich stacji). Program jest bardzo prosty w obsłudze.

Podobne RADIO/TV

 • StreamTorrent

  StreamTorrent to niewielka aplikacja, która umożliwia streamowanie torrentów do nieograniczonej liczby użytkowników przy użyciu bezprzewodowej technologii peer2peer.

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AnyTV 2.23

dodał: ~olcia , 29.06.2010

Super program tylko niema zadużo programów w jezyku Polskim ale są ;)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie