Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TapinRadio 1.71

Kategoria: RADIO/TV
Producent: RaimaSoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.08.2015
Rozmiar: 2,10
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TapinRadio 1.71

TapinRadio to bezpłatna, prosta w obsłudze i stosunkowo niewielka, choć wielofunkcyjna aplikacja, za pomocą której będziemy mogli odszukać i odsłuchiwać stacje radiowe z całego świata. Oczywiście program wspiera również najpopularniejsze stacje radiowe z naszego kraju. 

Jedną z największych zalet programu TapinRadio jest prosty i czytelny interfejs bez zbędnych dodatków i funkcji. Mimo to twórcy zastosowali wiele ciekawych opcji przeznaczonych do zarządzania i nagrywania różnych strumieni stacji radiowych. Dzięki temu możemy nagrywać ulubione audycje, piosenki itp. Program wspiera najpopularniejsze formaty obsługiwane przez radia internetowe na całym świecie, takie jak WMA, AAC+, VORBIS, OGG czy też tradycyjne MP3. A czym TapinRadio wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań?

Przede wszystkim ogromną bazą stacji radiowych – przeszło 20 tysięcy różnych stacji radiowych z całego świata, w tym również i z Polski, a wśród nich znajdziemy tak popularne stacje, jak RMF FM, Radio ZET, Radio Eska czy Megastacja. Co więcej, możemy na własną rękę wyszukiwać strumienie radiowe np. korzystając z gotowej listy podzielonej na kontynenty, kraje i gatunki, lub po prostu wpisując w specjalną wyszukiwarkę nazwę szukanej stacji. 

Nie zabrakło również typowych opcji, przydatnych w tradycyjnych odtwarzaczach multimedialnych. Mowa między innymi o możliwości tworzenia listy ulubionych stacji radiowych, które możemy dowolnie modyfikować. Program TapinRadio wspiera również skróty klawiszowe, co znacząco ułatwia korzystanie, jak również umożliwia ręczne dodawanie strumieni poprzez wpisanie lub skopiowanie odpowiedniego adresu URL. Rzecz jasna program pobiera najważniejsze informacje na temat stacji radiowej i wyświetla je w odpowiednim miejscu. Są to takie dane, jak jakość sygnału, nazwa stacji, tytuł utworu lub audycji itp. 

Program udostępniany jest na zasadzie bezpłatnej licencji, choć istnieje możliwość zakupu wariantu Professional, który posiada o wiele więcej funkcji tj. tworzenie harmonogramu zadań np. cyklicznego nagrywania audycji, opcję tworzenia kopii zapasowej itp. Należy również pamiętać, aby podczas instalacji odznaczyć opcję dotyczącą modyfikacji paska narzędzi i zmiany domyślnej wyszukiwarki w przeglądarce internetowej – pomoże to uniknąć ewentualnego problemu z niechcianymi reklamami itp.

Podobne RADIO/TV

 • Octoshape

  Octoshape to darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych przez Internet, która oferuje szereg opcji, rzadko spotykanych w tego typu programach.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.

 • RadioSure

  RadioSure to zupełnie darmowe narzędzie do słuchania internetowych stacji radiowych, które zawiera w bazie ponad 17 tysięcy najróżniejszych rozgłośni, krajowych, jak i zagranicznych.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.

 • AnyTV

  Aplikacja pozwalająca za darmo oglądać program stacji telewizyjnych z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TapinRadio 1.71Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie