Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SopCast 3.5

Kategoria: RADIO/TV
Producent: SopCast.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2011
Data modyfikacji: 05.03.2012
Rozmiar: 7,44 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7501

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SopCast 3.5

Tajemnica SopCasta

SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p. Możemy dzięki niej stworzyć i zarządzać własnym kanałem telewizji internetowej. I to w dodatku bez żadnych opłat! SopCats to darmowa aplikacja, którą każdy może pobrać i używać bez konieczności dokonywania jakichkolwiek opłat. A czy warto? Pobierz program z tej strony i przekonaj się samemu o jego możliwościach!
Download zajmie moment – plik instalacyjny ma tylko 5 MB. Możemy nie tylko tworzyć TV, ale też oglądać kanały innych użytkowników.

Funkcjonalności programu

SopCast wygląda niczym standardowy komunikator, a ponieważ jest to jego wydanie po polsku, nikt nie powinien mieć kłopotów z obsługą. Wśród opcji znajdziemy tu wyszukiwanie kanałów tematycznych, ustawienia co do ilości widzów obserwujących nasz kanał, a także transmisję wielu strumieni. Sami możemy oglądać dzięki SopCast mecze, teledyski, filmy, klipy , itp.
Oprócz tego aplikacja oferuje zestawienia statystyk dotyczących naszego kanału. W najnowszym jej wydaniu poprawiono kilka bugów oraz ulepszono działanie pod systemem Windows 7.

Kilka słów o SopCast na koniec

SopCast używa niewiele pamięci RAM, toteż nie czujemy obciążenia systemu i możemy używać go, równocześnie pracując czy też transferując dane. Możemy stworzyć zapętlone nadawanie, dzięki czemu nasza internetowa stacja telewizyjna będzie działać 24 godziny na dobę. I to wszystko dzięki jednemu tylko plikowi instalacyjnemu!
Pobierz SopCast i przekonaj się o jego olbrzymich możliwościach. To aplikacja wciąż rozbudowywana  i kto wie, co przyniosą nam jej kolejne wersje. 

Jeśli zainteresowałeś się programem SopCast to być może jesteś też fanem piłki nożnej. Jeśli tak to zajrzyj na stronę mecze na żywo

Podobne RADIO/TV

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • ProgDVB

  ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SopCast 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie