Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Screamer Radio 0.4.3

Kategoria: RADIO/TV
Producent: David Zidar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.10.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 11781

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Screamer Radio 0.4.3

Screamer Radio jest odtwarzaczem internetowych stacji radiowych gotowym nie tylko połączyć użytkownika z setkami stacji ale również nagrać dowolną ilość materiału audio pobieranego przez program. Screamer Radio 0.4.3 jest aplikacja darmową. Najnowsza wersja w porównaniu z wersją Screamer Radio v0.3 zawiera sporo aktualizacji, poprawek oraz poprawki błędów.

Najnowszy Screamer Radio 0.4.3 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i przejrzystości obsługi. Darmowy Screamer Radio nie spowolni działania twojego komputera dzięki kompaktowemu rozmiarowi, optymalnej funkcjonalności i poręczności okienka, które w każdej chwili można schować w pasku szybkiego uruchamiania.

Darmowy Screamer Radio nie posiada tak wielu skomplikowanych opcji jak lepiej znane odtwarzacze multimedialne ale z powodzeniem nadrabia to szybkością działania i piórkowym rozmiarem. Każdy początkujący użytkownik poradzi sobie z odnalezieniem pożądanej stacji a wybór jest imponujący. Szukając według profilu stacji, języka czy lokalizacji mamy do wyboru nieprzebrana ilość opcji. Może zdarzyć się, że zamiast bezpośrednio do pliku streamingowego program przeniesie nas na stronę internetowa stacji radiowej. W takim wypadku należy skopiować adres serwera multimediów strumieniowych ze strony do odtwarzacza Screamer Radio.

Najnowszy Screamer Radio 0.4.3  posiada wbudowane dwa efekty dźwiękowe, opcję zapamiętywania ulubionych stacji radiowych oraz funkcję nagrywania strumienia audio do formatu mp3. Screamer Radio umożliwia zapis strumienia audio innego niż słuchany w danym momencie. Nagrane pliki są łatwo dostępne – do folderu docelowego można szybko dostać się bezpośrednio przez odtwarzacz Screamer Radio 0.4.3.

Najnowszy Screamer Radio 0.4.3 dostępny jest w wielu wersjach językowych, również po polsku. Aby uruchomić opcję działania programu Screamer Radio po polsku wystarczy odnaleźć w menu Settings zakładkę Preferences a w opcji Language File wybrać plik Polish.

Ściągnij Screamer Radio z pobierz.pl. Download Screamer Radio jest prosty – wystarczy kliknąć na przycisk pobierz i w kilka minut odkryć możliwości jakie dają internetowe stacje radiowe.

Podobne RADIO/TV

 • Veetle

  Veetle to darmowa aplikacja, która umożliwia oglądanie transmisji oraz stacji telewizyjnych za pośrednictwem Internetu, a także nadawanie własnego programu.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • Ipla

  Ipla jest bezpłatną platformą multimedialną obecną na polskim rynku od 5 czerwca 2008 roku.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • TVkoo

  TVkoo to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji oraz kanałów telewizyjnych za pośrednictwem Internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Screamer Radio 0.4.3

dodał: ~MakelNajt , 20.01.2010

polecam świetny programik szybki,mały,prosty no i tysiące stacji radiowych

dodał: ~mala , 30.12.2009

witam niby tak screm program jest prosty ale jak nagrywam audycjie to nic nie zapisuje dlaczego? pusty jest folder mozecie to napisac dlaczego sie tak dzieje lub wytumaczyc pozdrawiam

dodał: ~PPPP , 03.08.2009

a co z poxy ????

dodał: kuba997 , 13.11.2008

coś wspaniałego

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV


Kategorie