Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

webcamXP 5.5

Kategoria: Pozostałe
Producent: Moonware Studios / Darkwet Network
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.01.2010
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1045

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis webcamXP 5.5

WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer. Podstawowe możliwości webcamXP to przede wszystkim: oglądanie, nagrywanie i nadawanie (streaming) obrazu z jednej lub kilku kamer. Jest to program wszechstronny i prosty w obsłudze, idealny do obsługi kamer poprzez komputer ale także przez telefon komórkowy lub zdalnie przez internet. webcamXP 5 za free jest dostępny jedynie do użytku prywatnego a klienci komercyjni mają do wyboru dwie płatne licencje. Niestety webcamXP 5 po polsku nie jest dostępny. Używaj bezpłatnego webcamXP 5 – pobierz już teraz.

Jeśli chcesz nadawać video dwadzieścia cztery godziny na dobę na swojej stronie internetowej, webcamXP to idealny program do obsługi transmisji. Darmowy webcamXP pozwala na transmisję strumieniowa protokołami HTTP, FTP/FTPS i HTTPS oraz Windows Media. Program pozwala nakładać części obrazów na siebie oraz dodawać znaki wodne. Odbierany obraz można uchwycić i/lub zapisać w ustalonym momencie lub seryjnie w ustalonych odstępach czasu. Wypróbuj webcamXP 5 -  ściągnij za darmo.

Jakie urządzenia obsługuje webcamXP? Kamery podłączone przez USB, karty TV, kamery IP (JPEG/MJPEG/MPEG4), z telefonów posiadających system Windows Mobile 5.0 / 6.0, iPhone oraz z robota wowwee rovio. Przez program możliwy jest streaming następujących formatów: zdjęcia w w formacie JPEG, pliki flash, klient javascript (MJPEG, JPEG), strumień nadawany przez Windows Media (ASF), pliki video z dysku (AVI, WMV, MP4, MOV i inne).  

WebcamXP 5.3.4.348, najnowszy webcamXP, został wyposażony w możliwość pracy na dwóch monitorach, nowe możliwości w obsłudze iPhone / Windows Mobile, w trybie Security Center dodano opcję obrotu kamery w płaszczyźnie poziomej pan i pionowej tilt. webcamXP 5 download jest całkowicie bezpłatny – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Licencja darmowa
Istnieją trzy rodzaje licencji webcamXP. webcamXP 5 udostępniona za darmo to wersja do użytku domowego, niekomercyjnego. Jest to webcamXP 5 na licencji freeware.

Ceny wersji płatnych
Pierwsza wersja płatna to webcamXP Private. Posiada ona kilka rozszerzeń względem wersji darmowej (obsługa maksymalnie pięciu źródeł, filtrowanie dostępu do nadawanego strumienia, np. wg IP). Cena tej wersji to 27.95€. Druga, profesjonalna, rozszerzona wersja to webcamXP PRO. Oprócz wszystkich funkcji wersji Free i Private, obsługuje ona nieograniczoną liczbę źródeł, posiada funkcję detekcji ruchu i dźwięku, powiadomienia i ciągły zapis obrazu. Cena webcamXP PRO to  49.95€. Obie wersje płatne dają licencję na dwuletnie używanie pogramu na jednym stanowisku. Nie ma webcamXP 5 trial wersji rozszerzonych.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, za jakimi kompatybilny jest  webcamXP 5 to Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 2003 oraz Windows 2008 Server. webcamXP 5 w wersji pl nie jest dostępny. Wersje językowe webcamXP to: angielska, francuska, niemiecka, włoska, holenderska, hiszpańska, portugalska i rosyjska. Nie zostało przygotowane dla webcamXP 5 osobne spolszczenie.

Wymagania sprzętowe
Do prawidłowego działania webcamXP potrzebny jest: directX 9+ oraz Windows Media 9+. Do transmisji przez kamerę USB i katy TV potrzebny jest sterownik WDM. Pełna lista kamer obsługiwanych przez webcamXP 5 jest do pobrania z www.webcamxp.com.
Podobne Pozostałe

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: webcamXP 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie