Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WebcamMax 7.7.1.6

Kategoria: Pozostałe
Producent: CoolWare Max.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.08.2010
Data modyfikacji: 23.01.2013
Rozmiar: 25,2 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 583

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WebcamMax 7.7.1.6

WebcamMax 7.7 jest aplikacją, która zainteresuje wszystkich internautów używających w kontaktach z przyjaciółmi kamerek wideo. Pozwala ona na manipulowanie obrazem z kamery i wysyłaniem go przez Skype, ICQ, Yahoo i inne. Mamy tu olbrzymią bazę efektów, jak na przykład padający śnieg, deszcz, animowane postacie, itp. Dostępna za darmo WebcamMax 7 w wersji trial pozwala również na dodanie do własnej głowy wirtualnych włosów, nakryć głowy, a nawet nałożyć na swoja facjatę oblicze znanej postaci.

Download WebcamMax 7.7 nie zajmuje dużo czasu – to tylko 23 MB do pobrania. Oprócz możliwości dodawania efektów w czasie rzeczywistym do transmisji wideo możemy podobne obróbki zastosować do zdjęć. Dzięki temu aplikacja pozwalana na dodawanie do nich śmiesznych zmian. Jak wspomniano, WebcamMax 7.7 jest za free w wersji testowej – trial. Po jej przetestowaniu można zakupić pełną – cena to ok. 20 dolarów. Trzeba jednak uprzedzić, że nie jest to program idealny. Niektórzy użytkownicy narzekają, że nieco spowalnia on działanie systemu. Dla innych minusem jest też fakt, że nie ma WebcamMax 7.7 po polsku.

Aplikacja świetnie spisuje się na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Możesz używać więc jej na XP i Vista. Nie powinno być kłopotów z działaniem WebcamMax 7.7 na Windows 7. Program działa zarówno na wersjach 32, jak i 64-bitowych. Jego efekty można zobaczyć na załączonych na tej stronie obrazkach – to tylko przykład z ponad dwóch tysięcy możliwych do osiągnięcia wstawek! Polecamy wypróbować za darmo to narzędzie, którego głównym celem jest zaskoczenie rozmówcy.

Podobne Pozostałe

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • Girder

  Girder to sprytna aplikacja, która pozwala sterować dowolnym zainstalowanym na naszym komputerze programem za pomocą niemal każdego, standardowego pilota telewizyjnego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WebcamMax 7.7.1.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie