Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VSO Downloader 3

Kategoria: Pozostałe
Producent: VSO-Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 14 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 183

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VSO Downloader 3


VSO Downloader to aplikacja za pomocą, której przechwycisz różnego rodzaju strumienie multimedialne z internetu. Program obsługuje różne protokoły streamingu audio i wideo (RMTP, HTTP), a także jest kompatybilna z sieciami VPN i serwerami proxy. Natomiast dzięki algorytmowi MultiThead, pobierania jest dużo szybsze i wydajniejsze.
Dzięki VSO Downloader możemy ściągnąć w łatwy sposób filmy, teledyski czy muzykę z takich serwisów jak: YouTube, Dailymotion, Google Videos, Facebook, Vimeo, Metacafe, Myspace itp. i zapisać na dysku twardym. Istnieje również możliwość zapisania materiału video w formacie MP3, prosto i szybko otrzymując format muzyczny.
Program obsługuje filmy zarówno w niskiej, jak i wysokiej rozdzielczości HD – począwszy od 360p, aż do 1080p czyli 1920 x 1080 pikseli oraz umożliwia konwertowanie pobranego strumienia do innego formatu (AVI, MPEG-4, DVD, 3GP). Dzięki przygotowanym profilom bez problemu przetworzymy pobrany materiał do formatów obsługiwanych przez urządzenia przenośne (Apple TV, iPod lub iPhone).
Prezentowany program jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi.

Podobne Pozostałe

 • Free Studio

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.

 • ClipGrab

  Jeśli chcesz ściągnąć filmiki z YouTube lub innego serwisu pobierz za darmo ClipGrab!

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VSO Downloader 3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie