Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uGSM 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: CodeOpen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.11.2009
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 235

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis uGSM 1.0

uGSM 1.0 to program wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju na rynku komunikacji. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie niektórych funkcji związanych z obsługą telefonu komórkowego. Przede wszystkim można za jego pomocą szybko i bezpiecznie doładować konto na karcie pre-paid. Dzięki współpracy z jednym z największych dostarczycieli usług telekomunikacyjnych szybko doładujesz telefon, bez konieczności przeszukiwania serwisów twego operatora i, oczywiście, bez wychodzenia z domu. uGSM 1.0 działa całkowicie po polsku. Sprawdź uGSM 1.0 - pobierz u nas.

Kolejna funkcja uGSM 1.0 jest możliwość wysyłania wiadomości SMS i MMS na telefony komórkowe w każdej sieci, bez żadnych opłat. Jeśli opłaty za SMSy i MMSy zjadają twój budżet uGSM 1.0 za free rozwiąże twoje problemy. Wyślesz każdą ilość wiadomości do wszystkich, bez żadnych limitów. Co jeszcze? Poprzez uGSM 1.0 możliwy jest download gier Java specjalnie przygotowanych dla twego telefonu. Jeśli lubisz korzystać ze specjalnych ofert proponowanych przez operatora, nie musisz już szukać ich na stronie www – wejdź na uGSM 1.0 a informacje o wszystkich promocjach zostaną ci dostarczone zaraz po ich pojawieniu się. Usługi dostępne są w uGSM 1.0 za darmo dzięki wyświetlającym się w oknie programu reklamom.

UGSM 1.0, najnowszy program teamu CodeOpen, ma maksymalnie prostą obsługę. Czytelny panel sprawi, że obsługa jest szybka i nie wymaga przeszukiwania menu. Aby używać po polsku uGSM 1.0 spolszczenie nie jest potrzebne. Program powstał w polskiej firmie, a więc uGSM 1.0 w wersji pl działa od momentu instalacji.

Licencja

Licencja na jakiej dystrybuowany jest uGSM 1.0 to freeware – jego pełne możliwości są dostępne za darmo dla każdego. uGSM 1.0 to nie trial.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich można używać uGSM 1.0 to Windows 7, Windows XP i Windows Vista.

Wypróbuj jak działa uGSM 1.0 – ściągnij u nas klikając na zielony button pod tekstem. Oprócz uGSM 1.0 do pobrania z naszego serwisu inny program zespołu CodeOpen – CzasoWyłącznik 3.0 (program do wyłączania komputera z opcją kontroli rodzicielskiej). Pobierz inne programy z naszego serwisu za darmo – w tym aplikacje na telefony komórkowe.

Podobne Pozostałe

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.

 • Ace Stream

  Ace Stream to oprogramowanie, które daje możliwość streamowania oraz odtwarzania online materiałów audio oraz wideo w wysokiej jakości.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uGSM 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie