Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

uGSM 1.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: CodeOpen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.11.2009
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 0,7 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 235

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis uGSM 1.0

uGSM 1.0 to program wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju na rynku komunikacji. Jego głównym zadaniem jest usprawnienie niektórych funkcji związanych z obsługą telefonu komórkowego. Przede wszystkim można za jego pomocą szybko i bezpiecznie doładować konto na karcie pre-paid. Dzięki współpracy z jednym z największych dostarczycieli usług telekomunikacyjnych szybko doładujesz telefon, bez konieczności przeszukiwania serwisów twego operatora i, oczywiście, bez wychodzenia z domu. uGSM 1.0 działa całkowicie po polsku. Sprawdź uGSM 1.0 - pobierz u nas.

Kolejna funkcja uGSM 1.0 jest możliwość wysyłania wiadomości SMS i MMS na telefony komórkowe w każdej sieci, bez żadnych opłat. Jeśli opłaty za SMSy i MMSy zjadają twój budżet uGSM 1.0 za free rozwiąże twoje problemy. Wyślesz każdą ilość wiadomości do wszystkich, bez żadnych limitów. Co jeszcze? Poprzez uGSM 1.0 możliwy jest download gier Java specjalnie przygotowanych dla twego telefonu. Jeśli lubisz korzystać ze specjalnych ofert proponowanych przez operatora, nie musisz już szukać ich na stronie www – wejdź na uGSM 1.0 a informacje o wszystkich promocjach zostaną ci dostarczone zaraz po ich pojawieniu się. Usługi dostępne są w uGSM 1.0 za darmo dzięki wyświetlającym się w oknie programu reklamom.

UGSM 1.0, najnowszy program teamu CodeOpen, ma maksymalnie prostą obsługę. Czytelny panel sprawi, że obsługa jest szybka i nie wymaga przeszukiwania menu. Aby używać po polsku uGSM 1.0 spolszczenie nie jest potrzebne. Program powstał w polskiej firmie, a więc uGSM 1.0 w wersji pl działa od momentu instalacji.

Licencja

Licencja na jakiej dystrybuowany jest uGSM 1.0 to freeware – jego pełne możliwości są dostępne za darmo dla każdego. uGSM 1.0 to nie trial.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich można używać uGSM 1.0 to Windows 7, Windows XP i Windows Vista.

Wypróbuj jak działa uGSM 1.0 – ściągnij u nas klikając na zielony button pod tekstem. Oprócz uGSM 1.0 do pobrania z naszego serwisu inny program zespołu CodeOpen – CzasoWyłącznik 3.0 (program do wyłączania komputera z opcją kontroli rodzicielskiej). Pobierz inne programy z naszego serwisu za darmo – w tym aplikacje na telefony komórkowe.

Podobne Pozostałe

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • Subtitle Workshop

  Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje.

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.

 • Subtitle Edit

  Subtitle Edit 3.3.4 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: uGSM 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie