Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subtitle Workshop 6.0b

Kategoria: Pozostałe
Producent: URUWorks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.12.2013
Rozmiar: 2.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subtitle Workshop 6.0b

Napisy do filmów, które można znaleźć w sieci tworzone są przez pasjonatów. Bez nich wielu kinomaniaków nie mogłoby w pełni cieszyć się swoimi ulubionymi produkcjami filmowymi. Do odpowiedniego stworzenia i przygotowania do poprawnego wyświetlania napisów w filmie używane są specjalne aplikacje. Jedną z nich jest Subtitle Workshop. Ta stworzona została specjalnie z myślą o komponowaniu, edycji oraz konwertowaniu na różne formaty tekstów do materiałów filmowych. Warto dodać, że program obsługuje praktycznie wszystkie mniej lub bardziej popularne formaty napisów i, co ważne, wspiera polskie znaki diakrytyczne.

Dzięki niemu mamy możliwość między innymi zsynchronizować stworzony tekst z materiałem wideo. Prezentowany program posiada funkcję wykrywania ilości klatek na sekundę, przez co użytkownik jest w stanie bardzo sprawnie dopasować napisy do obrazu. Nie zabrakło tutaj także takich funkcji, jak tryb podglądu oraz moduł pracy dla tłumaczy, którzy dokonują translacji napisów z innych języków. Całość, dzięki zastosowaniu intuicyjnego menu jest niezwykle prosta w obsłudze. Program nie zajmuje wiele miejsca na dysku i nie obciąża systemu, może więc być instalowany nawet na nieco starszych komputerach.

Podobne Pozostałe

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • Origin

  Platforma internetowa opracowana przez firmę Electronic Arts, umożliwiająca kupowanie i pobieranie gier, testowanie wersji próbnych, granie ze znajomymi itp.

 • Napiprojekt

  Napiprojekt to darmowy program służący do pobierania napisów (w języku polskim i angielskim) do filmów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subtitle Workshop 6.0bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie