Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Subtitle Edit 3.3.4

Kategoria: Pozostałe
Producent: N L Olsson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.12.2010
Data modyfikacji: 10.04.2013
Rozmiar: 4,7 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Subtitle Edit 3.3.4

Subtitle Edit 3.4.3 to narzędzie przeznaczone do edycji napisów do filmów i klipów wideo. W zamierzeniu twórców ma być on wykorzystywany do synchronizacji napisów, a także dzielenia ich i łączenia. Nadto pojawia się tu opcja tłumaczenia filmów obcojęzycznych – za pośrednictwem Google Translate. Wszystko brzmi ładnie i pięknie, jednak czy autorom aplikacji udało się wywiązać z obietnic? Można wykonać download Subtitle Edit 3.2.3 i sprawdzić to samemu. Według wielu opinii program ten jest dość daleki od doskonałości. Nie pomaga nawet fakt, że jest to wydanie Subtitle Editor pl.

Główną wadą jest niezgodność z polskimi znakami diaktrycznymi – np. z „ż” czy „ć”. Aby ich użyć, trzeba dokonywać zmiany ustawień, co nie każdy potrafi i nie każdy lubi. Jednak jeśli się to uda, irytujące może być dostosowywanie czasu wyświetlania. Przewidziano tu tylko interwał jednej sekundy, więc chcąc ustawić napis na 15-ej, musimy wykonać operację piętnastokrotnie! Dlatego też, choć aplikacja wspiera SubRip (.srt), BBC iPlayer (.xml), DVD Studio Pro (.stl), DVD Subtitle (.sub), MicroDVD (.sub), MPlayer2 (.mpl), Sub Station Alpha (.ssa), SubViewier 2.0 (.sub), SAMI (.smi), TMPlayer (.txt), jest dość niepraktyczna i niewygodna w działaniu.

Dostępny pod Windows Subtitle Editor nie jest więc programem, który warto by polecić, jest jednak opinia redakcji serwisu, która nie powinna wpływać na osąd użytkowników. Obsługuje on systemy kodowania ANSI, Unicode i UTF-7/8. Być może kolejne wersje aplikacji będą lepsze, jednak póki co ta nie zalicza się do programów, które są niezbędne. Lepiej zaczekać na kolejną edycję.

Podobne Pozostałe

 • Absolute Sound Recorder

  Absolute Sound Recorder to prosta w obsłudze aplikacja, dzięki której możemy nagrywać dowolne dźwięki z komputera oraz z podłączonego do PC mikrofonu.

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • Free Studio

 • Replay Music

  Replay Music jest niewielikim, ale bardzo przydatnym programem służącym do przechwytywania wszelkiego typu dźwięków wydobywających się z naszego koputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Subtitle Edit 3.3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie