Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spotify

Kategoria: Pozostałe
Producent: Spotify
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12.02.2013
Rozmiar: 16,8 Mb
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 221

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Spotify

Świetna aplikacja pozwalająca na słuchanie ulubionej muzyki bez konieczności dokonywania zakupu płyt. Spotify łączy w sobie swobodę i szybkość działania, stanowiąc świetne narzędzie dla niemal każdego użytkownika komputera, niezależnie do tego jaki jest jego poziom zaawansowania. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest olbrzymia różnorodność gatunków muzycznych i piosenek, jakie oferuje. Praktycznie każdy, nowo wydany utwór jest dostępny w bibliotece programu, czekając na pobranie. Oczywiście dostępna jest opcja wyszukiwania, czy to artysty, czy konkretnego utworu, a biblioteka dodatkowo zostaje cały czas aktualizowana. Jeśli więc ktoś jest fanem klasycznych płyt i zespołów to również znajdzie w Spotify coś dla siebie. Wśród całej masy podobnych aplikacji Spotify wyróżnia się tym, że daje możliwość stworzenia swojej własnej listy odtwarzania. Raz kupiony utwór zostaje dodany do naszego konta, a tam można dokonać sortowania, przenoszenia, kopiowania, powtarzania utworu i czego dusza zapragnie. Spotify jest aplikacją całkowicie darmową, co więcej jakość dźwięku zawarta w jej bazie jest naprawdę dobra i zadowoli nawet najwybredniejszych, muzycznych maniaków. Zapraszamy do pobierania.

Podobne Pozostałe

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • ALLPlayer Tune-In

  ALLPlayer Tune-In to darmowa, niezwykle przydatna aplikacja skierowana do osób, które mają problem z odpowiednim ustawieniem opcji w popularnym odtwarzaczu plików wideo pt. ALLPlayer.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpotifyAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie