Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

save2pc Light 4.2

Kategoria: Pozostałe
Producent: FDR Lab.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.09.2010
Data modyfikacji: 10.10.2011
Rozmiar: 2.95 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 387

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis save2pc Light 4.2

W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron? Jedną z często udzielanych odpowiedzi jest: wykonaj download save2pc light. To aplikacja, która pozwala na ściągnięcie i wykonanie konwersji klipów do formatów AVI, MPEG, FLV czy MP4. Lista obejmuje także formaty 3GP, MOV i WAV, czyli bez problemu da się zapisać potem plik na komórce. Jeżeli potrzebna Ci taka aplikacja, pobierz save2pc light za darmo z tej właśnie strony!

Program posiada wyjątkowo prosty interfejs – wystarczy tylko skopiować adres strony z interesującym filmikiem i wcisnąć START. Dlatego też choć nie ma wydania save2pc light po polsku, nie potrzeba znajomości obcego języka, aby wykorzystać w pełni tą aplikację. Tak więc można polecić ją zarówno zaawansowanym, jak i początkującym użytkownikom. Oczywiście sama szybkość ściągania filmiku zależy od posiadanego łącza. A download save2pc light to kwestia chwili – plik instalacyjny tego programu ma niecałe 3 MB, a pozwala na ściąganie każdego klipu, jaki tylko spodoba się użytkownikowi.

Program ten jest przeznaczony na systemy operacyjne z rodziny Widnows. Dlatego też bez problemu save2pc Light 4 działa na Windows 7, Vista i XP. Oczywiście za używanie aplikacji nie musimy płacić ani grosza. To kompletny freeware i z pewnością każdemu internaucie przyda się takie wygodne, łatwe w obsłudze narzędzie.

Podobne Pozostałe

 • 4K Video to MP3

  Jeśli spodoba nam się ścieżka dźwiękowa podczas oglądania jakiegoś filmu lub teledysku, a nie możemy nigdzie znaleźć jej odpowiednika w postaci pliku audio to z pomocą przychodzi program 4K Video to MP3.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Microsoft Zune

  Szukasz aplikacji przeznaczonej do komunikacji z telefonami używającymi Windows Phone 7, odtwarzaczami bazującymi na microsoftowskiej platofrmie Zune oraz obsługi plików multimedialnych?

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • Karaoke Anything! 1.0

  Karaoke Anything! 1.0 jest bezpłatnym programem, dzięki któremu każdy może zmienić komputer w zestaw do karaoke. Jest to dość ciekawie pomyślana aplikacja, pozwalająca na przetwarzanie dźwięk w czasie rzeczywistym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: save2pc Light 4.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie