Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RightMark Audio Analyzer 6.2.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: RightMark Gathering
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 2,49 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1057

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RightMark Audio Analyzer 6.2.1

Program o charakterze dźwiękowym, pozwala testować analogowe i cyfrowe ścieżki audio oraz urządzenia: karty muzyczne, odtwarzacze mP3, CD/ DVD, usuwanie dźwięku.

Algorytmy pozwalają sprawdzać dźwięki w różnych częstotliwościach. Duża ilość parametrów pozwala testować składową harmonię dźwięku, częstotliwość, relacje między poziomem sygnału a szumy lub poziom zakłóceń dźwięku. 

Podobne Pozostałe

 • VSO Downloader

  Chcesz szybko i skutecznie ściągać dane z sieci? Pobierz za darmo VSO Downloder!

 • WebcamMax

  Dostępny w wersji testowej WebcamMax 7 to aplikacja, która pozwala na dodawanie zabawnych efektów w czasie rzeczywistym do transmitowanego obrazu

 • webcamXP

  WebcamXP to program przeznaczony do obsługi obrazu z jednej lub kilku kamer.

 • Mezzmo

  Mezzmo to idealny program dla wszystkich użytkowników przechowujących na swoich komputerach zbiory plików multimedialnych. Łączy on w sobie funkcjonalność dwóch rodzajów programów: aplikacji do zarządzania naszymi plikami multimedialnymi a także oprogramowania umożliwiającego udostępnianie naszych filmów czy też muzyki w sieci.

 • Free Studio


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RightMark Audio Analyzer 6.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie