Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RightMark Audio Analyzer 6.2.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: RightMark Gathering
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 2,49 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1052

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RightMark Audio Analyzer 6.2.1

Program o charakterze dźwiękowym, pozwala testować analogowe i cyfrowe ścieżki audio oraz urządzenia: karty muzyczne, odtwarzacze mP3, CD/ DVD, usuwanie dźwięku.

Algorytmy pozwalają sprawdzać dźwięki w różnych częstotliwościach. Duża ilość parametrów pozwala testować składową harmonię dźwięku, częstotliwość, relacje między poziomem sygnału a szumy lub poziom zakłóceń dźwięku. 

Podobne Pozostałe

 • VDownloader

  Dostępny za darmo VDownloader 3.8 to świetna aplikacja, przy pomocy której bezproblemowo ściągniemy z sieci filmiki umieszczone na popularnych serwisach

 • PS3 Media Server

  PS3 Media Server - proste w użyciu narzędzie DLNA pozwalające przesyłać pliki multimedialne między różnymi urządzeniami (konsole, TV, smartfony, tablety)

 • ManyCam

  ManyCam to ciekawe i przede wszystkim darmowe narzędzie, które pozwoli użytkownikowi na dodawanie różnego rodzaju specjalnych efektów wizualnych do materiału wideo, który przechwytywany jest z kamery internetowej.

 • Free Studio

 • save2pc Light

  W Internecie istnieją serwisy, na których każdy użytkownik może umieścić klip wideo. Najbardziej znanym jest YouTube, ale istnieje także DailyMotion, mamy również GoogleVideo i MySpace. Nieraz na forach można spotkać się z pytaniem: jak ściągać filmiki z tych stron?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RightMark Audio Analyzer 6.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie